Expresní přepravu zajistí Urgentní přeprava

Hledáte někoho, kdo by rychle a spolehlivě přepravil vaši zásilku nebo cokoli jiného na místo určení? Obraťte se na Urgentní přepravu. Expresní přeprava je její prioritou a nemusí to být jen přeprava zajišťovaná na našem území. Expresní přepravu si můžete objednat na jakékoli místo Evropy. Společnost zajistí přepravu jak malé zásilky, tak i třeba celého kamionu. Většina zásilek je dodána do druhého dne.

Nabídka společnosti Urgentní přeprava

Společnost nabízí komplexní služby týkající se oblasti silniční přepravy zboží. V nabídce naleznete dopravu kamionovou vnitrostátní i mezinárodní, dopravu nákladní nebo přepravu drobných zásilek. Každý z nabízených druhů dopravy je spolehlivý a rychlý. Prioritou zaměstnanců společnosti je vstřícnost a samozřejmostí je individuální přístup ke každé zakázce. Velká většina objednávek je doručena do 24 hodin. Jakmile zadáte telefonickou nebo e-mailovou objednávku, do 30 minut obdržíte cenovou nabídku přepravy. Cena je, dle požadavků, nejnižší, jakou lze stanovit.

Dobrou vizitkou společnosti a její spolehlivosti je 30 stálých zákazníků, kterým poskytuje pravidelné služby. To je důkazem spokojenosti ze strany zadavatelů. 

Jaké přepravní služby si můžete objednat?

Expresní doprava nabízí několik různých možnost. Jednou z nich je nákladní přeprava, která přepraví jakýkoli druh zásilky na předen sjednané místo. Zaměstnanci společnosti doručí vaši zásilku za jakýchkoli okolností v nejkratším možném termínu. Objednat si můžete i přepravu zásilek kusových. I tady se můžete spolehnout na rychlé a efektivní doručení. Samozřejmostí je spolehlivost a přijatelná cena. Dalším druhem přepravy je doprava zajišťovaná kamiony. I tento způsob je rychlý a spolehlivý. Je vhodný především pro zásilky objemnějšího charakteru. Kamiony zajistí přepravu pouze v jednom vozidle. Díky tomu bude přeprava vaší zásilky bezpečná a rychlá. Obávat se nemusíte ani ceny. I ta je přijatelná.