Policové regály pro každý projekt

Plánujete, stavíte nebo máte hotovou halu, kterou potřebujete vybavit vhodným úložným systémem? Vhodně přizpůsobené policové regály se hodí pro řadu projektů, stejně jako ocelové konstrukce a plošiny. Takže, jaké bude vaše řešení?

Policový regál pro každý projekt

Vhodně zvolený úložný systém ušetří čas a podpoří hladký průběh chodu celého projektu. Nezáleží, zda doma zařizujete keramickou dílnu a potřebujete dva menší policové regály nebo plánujete vybavení pro rozměrné halové prostory, které se stanou zázemím pro e-shop. Kvalitní vybavení je základ.

Současný trh nabízí řadu policových regálů. Pouze ty nejkvalitnější lze zkompletovat na míru podle konkrétních požadavků. Policové regály META FIX a META CLIP nabízí kvalitu za výhodné ceny. Společnost META, která je na trhu více než 125 let, přišla s jedinečnými policovými regály, splňujícími vysoké nároky.

Vše na míru podle vašich představ

Policový regál lze zvolit v libovolné výšce, délce a s potřebnou hloubkou. S plánováním poradí praktický konfigurátor. S ohledem na zboží nebo materiál, který chcete do polic uložit, je potřeba zvolit jejich rozestup. V úvahu berte i to, aby byly nejvyšší police pohodlně dostupné, zda vám postačí samotné desky nebo budete chtít police vybavit také plastovými boxy, případně zda plánujete využívat vysokozdvižný vozík.

Při plánování je nutné vzít v potaz celkovou logistiku průběžného pracovního vytížení prostoru. Produkty i materiál, které je potřeba odebírat současně, by měly být uloženy v dosahu a zároveň by si neměli překážet jednotliví zaměstnanci, kteří budou policové regály pravidelně používat.

Nechte si poradit

Plánování rozsáhlejšího projektu může být náročné. Někdy je snadnější vzít si na pomoc společnost s dlouholetou praxí, sdělit co a v jakém množství potřebujete uskladnit, k čemu a jak často to bude využíváno a přenechat celé plánování na odbornících. Vy se věnujte těm stránkám projektu, kterým rozumíte nejlépe.