Už se vám při práci někdy stalo, že jste se zranili? Pokud ne, tak patříte mezi ty šťastnější jedince. nehoda není náhoda, stačí krátká nepozornost a neštěstí může být na světě, nejlepší možností, jak předcházet pracovním úrazům, je být obezřetný a když už k nehodě dojde, ochranné pracovní pomůcky dokáží následky zmírnit.

Kvalitní pracovní obuv

Pokud se mluví o ochranných pracovních pomůckách, většina lidí si vybaví helmu, ochranné brýle nebo rukavice. Naprostým základem jsou však boty. Kvalitní pracovní obuv je důležitá, protože se při manuální práci potřebujeme přesouvat z místa na místo a u nekvalitní obuvi roste riziko úrazu. Mezi nejoblíbenější pracovní obuv v České republice patří obuv Prestige, jde o boty, které jsou mimořádně pohodlné a dokážete v nich bez problémů pracovat celý den, aniž by vás nohy bolely.

U pracovních bot si mnoho lidí představí velké a robustní boty, Prestige jsou však lehké, mají moderní design a oceníte je při mnoha druzích práce. Velkou výhodou je i jejich cena, díky které můžete udělat sobě nebo zaměstnancům radost, pořídit jim kvalitní pracovní obuv a přitom neutratit mnoho peněz. Tato obuv však není určena jen do práce, vhodná je i jako volnočasová obuv nebo i na sport. Pokud pracujete s těžkými předměty nebo hrozí větší nebezpečí, vyplatí se vám celokožená pracovní obuv REPA, kterou najdete společně s obuví Prestige na Repa cz.

Ostatní ochranné pomůcky

Eshop Repa.cz nabízí kvalitní kožené rukavice, které jsou pro řadu prací nezbytné, ochráníte své ruce před mozoly, otlačeninami, puchýři i poškrábáním. Kožené rukavice nejsou drahé, ale jejich přínos je nedocenitelný. V eshopu nechybí pomůcky pro kováře a svářeče, tato povolání jsou náročná a představují mnoho rizik, proto je potřeba se při vykonávání těchto profesí řádně chránit, V nabídce najdete vše potřebné, od zástěr a nákoleníků až po podložky a další.