Fotopasti se obvykle dělí na fotopasti proti zlodějům a na fotopasti pro myslivce. Oba typy mají stejný účel, kterým je zachycení pohybu, tedy buď zloděje, který vnikne na pozemek, nebo lesní zvěře. U fotopastí proti zlodějům je nejpodstatnější, aby při spuštění nevydal přístroj žádný zvuk ani záblesk.

Spolehlivé fotopasti Bunaty

Všechny fotopasti Bunaty pořizují fotografie naprosto bezhlučně a bez viditelného záblesku. Proto jsou vhodné k ochraně majetku soukromým osob, ale používá je i Policie ČR a více než 200 měst a obcí v ČR. Vybrat si můžete fotopasti Bunati se záznamem na sd kartu, nebo fotopasti této řady s GSM přenosem, které odesílají fotografie přímo na mobilní telefon nebo na email. Majitel tak v případě vniknutí zloděje na jeho pozemek může okamžitě reagovat a uvědomit policii nebo bezpečnostní agenturu, se kterou má uzavřenou smlouvu.

Přednosti fotopastí Bunaty

U většiny fotopastí je problém s nasměrování přístroje na oblast, kterou chce majitel sledovat. To je fotopastí Bunaty vyřešeno velkým LCD displejem na přední straně, takže nasměrování fotopasti je hračkou. Na displeji totiž uvidíte, co bude fotopast snímat a navíc můžete využít integrovaného laserového ukazovátka pro přesnější zaměření. Při instalaci fotopasti je důležité její dokonalé zamaskování. Fotopast Bunaty zamaskujete snadno, jelikož všechny její důležité části (optický snímač, přísvit, pohybové čidlo) jsou chytře umístěny blízko u sebe, takže více než polovinu fotopasti můžete jednoduše zakrýt. Přední kryt je proveden v kamufláži, takže fotopast zcela splyne s přírodou.

Další funkce

Fotopasti Bunaty se vyznačují řadou pokročilých funkcí, jako je například časovač, kterým umožňuje nastavit od kdy má být fotopast aktivní. Další funkcí je časosběr, který je ideální pro monitorování velkých ploch nebo jakéhokoliv jiného časosběrného snímání. Fotopast Bunaty s touto funkcí fotí v pravidelných intervalech bez nutnosti zaznamenání pohybu. Funkce GSM zajišťuje odesílání fotografií na mobil či email a díky kvalitní anténě se zesilujícím účinkem funguje fotopast Bunaty s GSM i tam, kde jiné fotopasti ztrácejí signál.