Hodinový manžel je pomocník, který poskytuje ucelené a poměrné široké spektrum služeb spojených s domácími činnostmi. Jeho cílem je především spokojenost zákazníka a možnosti dlouhodobé spolupráce v oboru řemeslných služeb.

Jaké výhody nabízí služba hodinového manžela?

Hodinový manžel ovládá široké spektrum řemesel. S sebou si přiveze kompletní profesionální výbavu, takže nemusíte mít obavy, že vám bude chybět doma nářadí potřebné pro opravu. Veškeré domácí práce zvládá v krátkém časovém období a přesto jsou prováděny s precizností i kvalitou, za kterou manžel na hodinu ručí.

Mezi jeho přednosti patří:

Flexibilita, která znamená maximální přizpůsobení se vašemu časovému rozvrhu a vašim časovým možnostem.

Dochvilnost, která je prvním předpokladem zdárné spolupráce a vaší spokojenosti.

Kvalita odvedené práce.

Záruka poskytovaná na provedené opravy či úpravy a to nejen v interiéru, ale i v exteriéru.

Pro jaké činnosti a služby si můžete hodinového manžela objednat?

  • Hodinový manžel poskytuje služby spojené s venkovními i vnitřními stavebními úpravami. Pomůže při malování nebo venkovních nátěrech, díky svým zkušenostem i manuální zručnosti je schopen zvládnout i práce zednické, zajistí opravy štuku, zazdí otvory, které zůstaly při rekonstrukci jakéhokoli pokoje či koupelny.
  • Pomůže při různých montážích či drobných opravách a to i v případě, že si objednáte nový nábytek a nemáte dostatek zkušeností nebo potřebných nástrojů pro jeho montáž. Potřebujete – li navrtat novou polici či vyměnit podlahové lišty, i s takovouto činností si hodinový manžel poradí.
  • Velmi často je potřeba vyhledat i pomoc v oboru instalatérském – kapající vodovodní kohoutek, protékající toaleta, výměna vodovodní baterie nebo sifonu. I tyto činnosti hodinový manžel zvládne.

Pokud se dostanete do nějakých obtíží spojených s domácími činnostmi nebo jen v časové tísni, pozvěte si hodinového manžela, který vám pomůže vaše potíže vyřešit. Dbejte však na reference, které vám umožní rozeznat zkušené hodinové manžely od nezkušených.