Investiční společnost DRFG nabízí kromě dluhopisů také nemovitostní fond

David Rusňák se svojí společností DRFG poskytuje mnoho způsobů, jak dobře zúročit získané prostředky. Kromě investic do dluhopisů nabízí také ukládání peněz do podílových fondů. Jedním z těch nejúspěšnějších je fond nemovitostní, CZECH REAL ESTATE INVESTMENT FUND. Ten v současné době nabízí až desítky objektů v komerčním sektoru, například obchody nebo celá nákupní centra. Tyto projekty jsou výjimečné také tím, že se nacházejí ve středních městech napříč celou Českou republikou, kde nemají příliš velkou konkurenci a jsou díky tomu ještě atraktivnější.

V portfoliu nemovitostního fondu DRFG Davida Rusňáka jsou kvalitní a výnosné objekty

Většina investorů řeší při úvahách o zúročení svých prostředků otázku, do čeho je nejlepší investovat. Nejde pouze o budoucí výši výnosů, ale také o míru rizika u uložených peněz. Nemovitosti jsou proto jedním z nejlákavějších možných řešení, jak tyto požadavky spojit. Nemovitostní fondy obvykle nabízejí slušné investice. Výběr nemovitostí do fondu DRFG mají na starosti odborníci. S výběrem dobré nemovitosti se bez diskuze snižují různá rizika, navíc profesionálové se starají také o hledaní vhodných nájemníků a správy bytů. Tím se investorům šetří čas i starosti.

Podílové fondy DRFG Davida Rusňáka přináší investorům i další úlevu – tou je řešení otázky, zda vložit peníze přímo do konkrétní nemovitosti, nebo rozložit prostředky do různých objektů. Pokud si investor vybere podílové fondy, získá tak často větší jistotu a okamžité zhodnocení svých prostředků. To, co má potenciál poskytovat stabilní výnosy, jsou nájemní smlouvy na dlouhou dobu, v průměru na 5 až 10 let. Navíc většina objektů v nemovitostním fondu je téměř plně obsazena silnými obchodními řetězci, dohromady až z více než 97 %.