David Rusňák se svojí společností DRFG poskytuje mnoho způsobů, jak dobře zúročit získané prostředky. Kromě investic do dluhopisů nabízí také ukládání peněz do podílových fondů. Jedním z těch nejúspěšnějších je fond nemovitostní, CZECH REAL ESTATE INVESTMENT FUND. Ten v současné době nabízí až desítky objektů v komerčním sektoru, například obchody nebo celá nákupní centra. Tyto projekty jsou výjimečné také tím, že se nacházejí ve středních městech napříč celou Českou republikou, kde nemají příliš velkou konkurenci a jsou díky tomu ještě atraktivnější.

V portfoliu nemovitostního fondu DRFG Davida Rusňáka jsou kvalitní a výnosné objekty

Většina investorů řeší při úvahách o zúročení svých prostředků otázku, do čeho je nejlepší investovat. Nejde pouze o budoucí výši výnosů, ale také o míru rizika u uložených peněz. Nemovitosti jsou proto jedním z nejlákavějších možných řešení, jak tyto požadavky spojit. Nemovitostní fondy obvykle nabízejí slušné investice. Výběr nemovitostí do fondu DRFG mají na starosti odborníci. S výběrem dobré nemovitosti se bez diskuze snižují různá rizika, navíc profesionálové se starají také o hledaní vhodných nájemníků a správy bytů. Tím se investorům šetří čas i starosti.

Podílové fondy DRFG Davida Rusňáka přináší investorům i další úlevu – tou je řešení otázky, zda vložit peníze přímo do konkrétní nemovitosti, nebo rozložit prostředky do různých objektů. Pokud si investor vybere podílové fondy, získá tak často větší jistotu a okamžité zhodnocení svých prostředků. To, co má potenciál poskytovat stabilní výnosy, jsou nájemní smlouvy na dlouhou dobu, v průměru na 5 až 10 let. Navíc většina objektů v nemovitostním fondu je téměř plně obsazena silnými obchodními řetězci, dohromady až z více než 97 %.