Mezinárodní letecká přeprava

I přes občasné havárie a letecká neštěstí, lze leteckou přepravu hodnotit jako nejbezpečnější ze všech. Její hlavní předností je samozřejmě rychlost, což je ve většině případů nejdůležitějším požadavkem přepravců. Poslat zboží do druhého dne po celé Evropě nebo i do jiných světadílů dokáže pouze mezinárodní letecká přeprava. V tomto směru ji nemohou konkurovat ani kamiony či železnice.

Společnost Roth Cargo

Tato spediční společnost působí na trhu mezinárodních přeprava a logistických služeb již téměř 20 let. Společnost je agentem spolupracujícím s většinou leteckých společností, takže může zákazníkům nabízet nejvýhodnější přepravy včetně kompletního servisu spojeného s přepravou zásilek všeho druhu. Ke každému klientovi přistupuje individuálně, ať už se jedná o tuzemského či zahraničního klienta.

Poskytované služby

V rámci mezinárodní letecké přepravy nabízí společnost Roth.cz nejen samotnou přepravu nejrůznějších zásilek, ale i celní odbavení, přípravu dokumentace nutné k přepravě, balení a skladování zásilek. Samozřejmostí je pojištění přepravovaného zboží, monitoring zásilek a také poradenské služby v oblasti letecké dopravy a přepravy.

Přeprava osobních věcí

Kromě kufru můžete letecky posílat i další osobní věci, jako je oblečení, obuv, sportovní potřeby, sklo, jízdní kolo, invalidní vozík, knihy, elektronika nebo i nábytek. To vše vám letecká přeprava  dopraví na požadovanou adresu.

Přeprava živých zvířat

Mezinárodní leteckou přepravou lze přepravovat psy, kočky, ptáky, křečky, hady, rybičky, ale i větší zvířata. Společnost Roth.cz vám zajistí vše potřebné, a to i včetně celních a veterinárních formalit. Než budete chtít svého domácího mazlíčka přepravit do zahraničí, zjistěte si potřebné informace, jelikož některé země mají speciální podmínky pro leteckou přepravu zvířat.

Přeprava nebezpečného zboží

Tato přeprava podléhá stejným pravidlům jako u jiných dopravců. K nebezpečnému zboží patří zbraně a střelivo, výbušniny, chemikálie a jedy, léky, radioaktivní materiály, hořlaviny a další látky označené tvz. UN kódem. Společnost Roth.cz zajistí správné zabalení a deklaraci.