Káva do vaší firmy či jako firemní dárek? Kde nakupovat

V mnoha firmách se nyní stále více rozvíjí trend přípravy kvalitní kávy, například o polední přestávce. Zaměstnanci si mohou sami s pomocí kávovaru připravit kvalitní šálek kávy, který jim dopřeje dostatek energie. Kde však kávu pro vaši firmu nakupovat?

Příjemný pracovní benefit

Šálek kvalitní kávy ve chvíli, kdy vám dochází energie, je přesně tím, co dokáže nesmírně zpříjemnit pracovní proces. Firma tak může zpříjemnit pracovní den svým zaměstnancům, ale i obchodním partnerům. Co více reprezentuje pohostinnost firmy než šálek kvalitní kávy.

Kvalitní káva

Klíčovou je kvalitní káva, kterou si zaměstnanci dopřejí s chutí, a dopřeje jim dávku kvalitního kofeinu. Dobrou volbou je pro vás oceněná slovenská káva Ebenica. Jedná se o výběrovou kávu, která je vždy pražena podle objednávek tak, aby k vám dorazila vždy maximálně čerstvá a v té nejlepší kvalitě. Káva k vám bude také velmi rychle doručena. S kurýrem je to obvykle do tří pracovních dnů.

Kávový program

Vsaďte proto na kávový program pro firmy, který vám Ebenica nabízí. Nákup kávy pro firmu tak nikdy nebyl snazší. Vybrat si můžete ze široké nabídky káv, využít můžete i možností úvodní degustace, případně degustační kávový balíček. Pomoc se však může týkat i výběru vhodného kávovaru, možnosti zasílání kávy v pravidelných intervalech, servis kávovarů apod. Jedná se tedy o kompletní servis, díky kterému nebudete mít zbytečné starosti navíc.

Firemní dárek

Hledáte originální firemní dárek? Káva je také delikátním a vkusným firemním dárkem. Firemní dárky nemusí být jen nudné a nepraktické, ale mohou představovat jedinečný požitek, který dokáže inspirovat. Ebenica vám na požádání balíčky upraví podle vašich požadavků a vyjde vám vstříc, ať už se bude úprava týkat přidáí firemního loga, visačky či věnování.