Řešíte ve vašem obchodě či jiném zařízení problém s pokladnou? Chtěli byste moderní zařízení, které bude vyhovovat všem legislativním požadavkům? Pořiďte si moderní pokladní řešení, které v sobě kombinuje řadu funkcí.

Pokladní řešení

Problém, se kterým se potýká mnoho prodejen, maloobchodníků i osob poskytujících služby. Záchranou však pro vás může být FiskalPRO, tedy inovativní a originální pokladní řešení, které je určeno právě pro gastro provozy, mobilní prodej, služby i maloobchod. Zavítejte na ekasy k zakoupení a dozvíte se více. FiskalPRO je platebním terminálem a pokladnou v jednom zařízení, přičemž vždy zajistí rychlý a spolehlivý prodej pro kamenné prodejny apod.

Dotyk vs. tlačítko

Vybírat si samozřejmě můžete z modernějších verzí, tedy dotykových pokladen či tlačítkových registračních pokladem s platebním terminálem, možností připojení a dalšími funkcemi. Dotyková registrační pokladna má samozřejmě integrovanou tiskárnu, čtečku čárových i QR kódů a platební terminál. Hledáte-li spíše klasiku, můžete vsadit na tlačítkovou registrační pokladnu, která své funkce splní stejně dobře. Rozhodující pro vás může být také cena, přičemž ne vždy platí, že je tlačítková pokladna levnější než dotyková.

FiskalPRO

Skvělou možností je pro vás pořízení pokladního řešení FiskalPro, které může mít nejrůznější funkce a přinášet různé výhody. Mezi nejrozšířenější zařízení na trhu patří například tlačítková registrační pokladna s platebním terminálem FiskalPro VX 520, která v sobě skrývá také řadu užitečných funkcí.

Hledáte-li prodej elektronické registrační pokladny, už dále nemusíte. Prohlédněte si nabídku FiskalPro a rozhodněte se podle vlastních kritérií a požadavků, které pokladní řešení bude právě pro vás a váš obchod tím pravým.