Pokiaľ potrebujete manipulovať s potravinami, výrobkami alebo napríklad materiálom, prepravky sú tou najlepšou voľbou. Skvele sa v nich veci prenášajú aj skladujú. Je možné ich skladať na seba aj ľahko prepravovať. Dôležité je mať vhodný druh prepraviek av dostatočnom množstve. Ak vám chýba, môžete si ich zaistiť od spoľahlivého dodávateľa, ktorého nájdete na pkgroup.sk.

Rôzne druhy prepraviek

Prepravka je príliš všeobecný pojem, existuje mnoho druhov a veľkostí prepraviek. Aby vám prepravka poslúžila čo najlepšie, je vhodné si vybrať takú, ktorú potrebujete. V eshope si môžete vyberať prepravky pre rôzne druhy potravín, od ovocia a zeleniny až po pečivo, mäso alebo napríklad fľaše. Tiež vám sú k dispozícii ďalšie druhy. Prepravky sa samozrejme nepoužívajú len pre potraviny, ale používajú sa napríklad aj v priemysle, do obchodov, skladov aj výrobných hál. Univerzálne použitie majú Euro prepravky a KLT prepravky, ktoré majú rovné dno, sú veľmi odolné a majú otvor na odtok tekutín. Veľmi praktické sú skladacie prepravky, ktoré v zloženom stave nezaberú prakticky žiadne miesto navyše.
Môžete si vyberať aj skosené zásobníky, stohovateľné a zasúvacie prepravky, príslušenstvo k prepravkám a ďalšie. Na skladovanie tekutín najlepšie využijete nádoby, sudy a barely. Prepravky unesú vysokú záťaž a niekedy by bolo veľmi neefektívne a vyčerpávajúce, aby sa prenášali ručne. Skvelou voľbou sú preto podvozky pre prepravky, ktoré vám výrazne uľahčia manipuláciu s prepravkami. Dôležitým sortimentom eshopu sú pojazdové kolieska, jedná sa o kolieska, ktoré umožnia mnohým predmetom, aby sa mohli s minimálnou námahou presúvať z jedného bodu na druhý. Týka sa to napríklad nábytku a rôznych strojov alebo prístrojov. Pojazdové kolieska sú rozdelené do jednotlivých kategórií podľa toho, aké budú mať použitie.