Nechte své peníze vydělávat

Investování peněz je dnes často jedinou možností, jak si přijít na více peněz, co nejjednodušším způsobem. Chtěli byste si investování také vyzkoušet, ale nevíte, co je tou nejvýhodnější investicí? Zkuste investování do firemních dluhopisů společnosti Europa Investment Property, která má 20 letou historii a mnoho úspěšných projektů. Investice do firem je navíc vhodná pro zkušené i začínající investory.

Specifikace firemních dluhopisů

Firemní dluhopisy vydávají soukromé firmy pro získání peněz. Ve zjednodušení se jedná o půjčku, za kterou investor dostává smluvené úroky a na konci stanoveného období zpět svoji investici. Výnos z dluhopisů společnosti Europa Investment Property činí 7,5 % a výplata úroků probíhá 4krát ročně. Celkový úpis je na 3 roky, jedná se tak o krátkodobou investici se zajímavým úročením. Nominální hodnota dluhopisu činí 50 000 Kč. Využít můžete i výhodné investiční balíčky.

Projekty společnosti EIP

Společnost Europa Investment Property využívá získané prostředky pro nákup a rekonstrukci rezidenčních, komerčních a historických objektů nejen v České republice, ale po celé v Evropské unii. Mezi realizované projekty této společnosti patří například vila Na Doubkové 2, Kancelářská budova v Budapešti či výstavba hotelového komplexu

v Budapešti apod. Můžete se tak podílet například na výstavbě hotelu či výstavbě komerčního objektu.

Jak začít s investováním?

S investováním vlastních úspor můžete začít téměř kdykoliv. Potřebné informace o firemních dluhopisech společnosti EIP najdete na jejích webových stránkách. Před investováním máte k dispozici a můžete prozkoumat všechny důležité informace pro vaše rozhodnutí. Nahlédnout můžete například do emisních podmínek či rozhodnutí o schválení emise dluhopisů od ČNB. Samotné sjednání dluhopisu probíhá online.

Nenechte si ujít jedinečnou investiční příležitost.