Nenechte své peníze prodělávat, zúročte je výhodně

Věděli jste, že každý den, kdy vaše peníze leží na běžném účtu, přicházíte o jejich hodnotu? Vděčit za to můžeme především vysoké inflaci, která se aktuálně pohybuje okolo 8 %. Čísla bohužel v tomto směru hovoří více než jasně.

Bohužel řešením nejsou ani běžné spořící účty. Jen málokterý z nich totiž dosáhne nad 3 %, což samozřejmě výše zmíněnou inflaci nemůže pokrýt ani zdaleka. A jaký je tedy východ ze zdánlivě neřešitelné situace? Samozřejmě vhodně zvolené investice.

Investování téměř bez rizika

Jistě jste už slyšeli o tom, že existují více a méně rizikové investice. Všeobecně platí, že čím vyšší zhodnocení nabízejí, tím více se posunují do roviny, v níž můžete o veškerý svůj vklad bez problémů přijít. A právě proto je dobré spolupracovat s někým, kdo dokáže rizikovost vaší budoucí investice zhodnotit a seznámit vás s jejími výhodami i nevýhodami.

Investování na vlastní pěst se absolutním začátečníkům obvykle nevyplácí. A to i když vsadí na tak známé a oblíbené položky, jako jsou například krypto burzy apod. Rádi byste vložili své peníze do něčeho, čemu rozumíte? Nemáte důvěru ve virtuální projekty, ale mnohem raději byste investovali do něčeho „fyzického?“ Jděte do toho s odborníky z portálu Invest.cz.

Investujte do existujících projektů 

A to do takových, u kterých předem znáte riziko. Odborníci z Invest.cz pro vás přesně takové mají. Je jen na vás, jakého projektu se zúčastníte. Vše je bezpečné a předem prověřené. Na web se nedostane žádný projekt, který by neměl šanci na úspěch. Většina z nich je navíc kryta nemovitostmi nebo movitým majetkem pro případ, kdyby se přece jenom něco pokazilo.

Zhodnocení těchto projektů začíná na 9 %, což překonává každoroční inflaci. Věděli jste, že pokud máte na běžném účtu jeden milion korun, tak každoročně přicházíte o 80 000 Kč jeho hodnoty? A to rozhodně není málo. Není tedy lepší, aby vám vaše peníze, které aktuálně nepotřebujete, také vydělaly něco navíc?

Bezpečí, na které se můžete spolehnout

Vše schvaluje odborná komise s dlouholetými zkušenostmi. Samotný web má dlouholetou historii a je zcela bezpečný. U každého projektu najdete jeho podrobný popis včetně toho, jak se bude vaše investice zhodnocovat. Nejde jen o to, kolik z každé investice vyděláte, ale také o to, jakým způsobem. Zjistíte například, kolik procent investic bude použito pro nákup movitého majetku nebo na jak dlouho je vše počítáno.

Tento investiční portál vám tak už od začátku prozradí vše potřebné. Nic před vámi neskrývá. Umožní vám bezpečně vydělávat peníze jednoduše tak, že se účastníte projektů, které vám osobně budou sympatické nebo které pochází z oblastí, kterým rozumíte. Vše je vhodné nejen pro absolutní začátečníky, ale i pro pokročilé investory, kteří chtějí mít co nejlépe diverzifikované portfolio.

Co vše Invest.cz vyřeší za vás

Vždy, když se schvaluje nový projekt, je nutné zhodnotit mnoho různých aspektů. V jaké fázi projekt je? Co potřebuje pro to, aby přilákal ty správné investory? Kolik může vydělat? A má vůbec naději na úspěch? To vše u projektů na stránkách Invest.cz zhodnotí odborná komise, takže se nebudete muset starat už vůbec o nic.

Stačí, pokud své peníze, které máte aktuálně takříkajíc volné, investujete do zvoleného projektu a necháte je vydělávat. Ihned zjistíte, v jaké výši se zhodnotí nebo jak rizikový konkrétní projekt je. Vše s garancí odborné komise a s dalšími výhodami. K dispozici jsou startupy i příležitosti pro investici do již zavedených firem – vše samozřejmě po všech stránkách prověřené. A je jen na vás, v koho vložíte svou důvěru. Více se dozvíte na stránkách Invest.cz.