Objevte výhody datového účetnictví

Účetnictví bere většina lidí jako povinnost, ale málokdo se nad ním pozastaví a zamyslí se nad tím, jak by data z účetnictví mohla firmě pomoci s rozvojem. Seznamte se s pojmem datové účetnictví, které má za cíl, abyste data jen nezadávali, ale dále s nimi pracovali. Jde o další vývojový stupeň účetní profese, spravuje data z účetnictví a systémy v kontextu organizace.

Data se využijí v rámci budování data-driven infrastruktury, automatizace a celkového zlepšení fungování společnosti. Specialistou na datové účetnictví je dype.cz. Datové účetnictví kombinuje schopnosti účetní se znalostí programátora a CFO. Poradí si s fakturami i s automatizací různých procesů. Nově můžete využít manažerské účetnictví a reporting k tomu, abyste přinesli byznysovou hodnotu pro vaší firmu. Zkušená firma pracuje online a využívá cloud, AI a systémy k tomu, aby se práce urychlila a snížila se chybovost. Digitalizace různých procesů a vytěžení dat vám pomůže ušetřit peníze. Zkušená firma umí s těmito daty dobře pracovat. Zajistěte si konzultaci.

Hodinový finanční ředitel

Datové účetnictví je jednou ze služeb, se kterou vám na Dype.cz pomohou. Pokud potřebujete zajistit rozvoj svého byznysu, pomohou vám se strategickým plánováním, což zahrnuje revizi a update byznys modelu, implementaci strategických nástrojů a technik nebo třeba i pomoc s hledáním investora. Pokud chcete doplnit své znalosti o některou oblast podnikového řízení a rozvoje, nabízí se vám hodinový finanční ředitel, hodinový výkonný ředitel a také change management a digitalizace. Také vám DYPE může zjisti, jak je hodnota vašeho majetku, ocenit může podnik, projekt, ale i nehmotný a finanční majetek. Objevte kompletní služby, které jsou vám k dispozici a zajistěte svému byznysu možnost růst.