Rádi sledujete tipy na vaření? Mnoho lidí je rádo, když si může prohlédnout nové recepty, ale ne každý web přináší dostatek zajímavých receptů. Podobný problém mají i kutilové, jdou na svůj oblíbený web, kde čekají zajímavé tipy, čemu se věnovat v zimním období a mnoho jich nenajdou, tak musí hledat jinde. Jak se asi cítí horliví sportovní fanoušci, když jim jeden server uvede jen některé sportovní události a musí skákat z jednoho sportovního webu na druhý, aby měli celkový přehled o tom, co všechno se v daný den událo.

Nyní už je vše na jednom místě

Dokážete si představit, že byste si mohli na jednom místě prohlížet všechny články o sportu, které v daný den vyšly? A co třeba kultura, co kdybyste na jednom místě viděli všechny články ze světa kultury, je to vůbec možné? Ano, díky projektu https://www.cerstvezpravy.cz/. Tento šikovný web umí dokonale jednu věc, monitorovat všechny kvalitní české weby, respektive jejich obsah. Portál je rozdělený do jednotlivých tématických kategorií, od zpravodajství až po auto&moto, ekonomiku, sport aj. V každé sekci najdete všechny články, které v daný den vyšly. V sekci pro ženy najdete všechny dámské články.

Články zde nejsou celé, ale jen jejich titulky, takže už se nemusíte probírat hromadou obsahu, který vás nezajímá. Jen si přečtete titulky článků, které v daný den vyšly a když vás nějaký titulek zaujme, kliknete na něj a budete odkázáni na celý článek. Web Cerstvezpravy.cz vám umožní získat kompletní přehled o všem, co vás zajímá. Během krátké chvíle shlédnete vše důležité, co chcete vědět, přečtete si tedy více zajímavých článků za kratší dobu, to vám dá více času na to, abyste si mohli číst váš oblíbený obsah. Web je promyšlený, dokonce si můžete nechat zasílat informace o nových článcích přímo na email, aby vám nic důležitého neuniklo.