Kvalitní pracovní obuv by měla být pro mnoho profesí nepostradatelnou. Nejenže efektivně chrání před zraněním, ale nabízí také dostatečný komfort. Kde však hledat kvalitní nabídku pracovní obuvi, oděvů a ochranných pracovních pomůcek?

Online výběr

Zavítejte na stránky Adet.sk, kde na vás čeká opravdu pestrá nabídka pracovní obuvi i oblečení. Tato společnost vyniká především svými dlouholetými zkušenostmi na trhu v oblasti osobních ochranných pracovních pomůcek všeho druhu. Zaměřuje se na prodej kompletního sortimentu, tedy na pracovní oděvy, obuv, ochranné pracovní pomůcky, tedy rukavice, ochranu hlavy, zraku, sluchu i dýchacích cest, prostředky pracovní hygieny apod. Vše si můžete prohlížet na jejich stránkách online a vše objednat z jednoho místa.

Pracovní obuv

Co se týká pracovní obuvi, najdete zde opravdu vše, co je k výkonu mnohých profesí nezbytné. V nabídce nechybí pracovní sandále, kotníková obuv, zimní pracovní obuv, svářečská obuv, pracovní holiny, zdravotní obuv, obuv pro manažery či kuchaře. Objevíte zde však i nabídku trekové či volnočasové obuvi a další doplňky. Nabídka je natolik pestrá, že si zde vybere opravdu každý.

Pracovní oděvy

Pokud máte v úhlu svého hledáčku zaměřeno spíše na pracovní oděvy, i ty zde objevíte. V pestré nabídce nechybí montérky, bundy, vesty, trička, mikiny, reflexní oděvy, pracovní kalhoty, jednorázové oděvy, svářečské i speciální oděvy. Ať už jste kuchař, zedník nebo svářeč, přijdete si zde na své.

Pracovní rukavice

V práci se mnohdy neobejdete ani bez kvalitních pracovních rukavic a dalších ochranných pracovních pomůcek. Rukavice zde najdete různých typů a provedení. Nechybí rukavice celokožené, kombinované, svářečské, textilní, jednorázové, chemické i potravinářské