Nabídka expo stánků

K vystavování různých exponátů nebo k prezentaci produktů či služeb jsou nezbytné výstavní stánky. Vkusný promo stánek dokáže povýšit danou expozici na vyšší úroveň a návštěvníky zaujme mnohem víc, než kdyby byl exponát položen někde v koutě nebo na stole. Hotové promo stánky nabízí všem vystavovatelům společnost T3works, jejíž pobočky najdete v Praze, Bratislavě a v rakouské metropoli.

Proces objednání a dodání

Každý vystavovatel, nebo firma, která připravuje prezentaci svých výrobků nebo služeb, si může vybrat promo stánek, který bude nejlépe vyhovovat jak zaměření výstavy či prezentaci, tak vystaveným exponátům. Vystavovateli stačí, když zašle svou představu na adresu firmy T3works, a ta s ním nejprve projedná konečnou podobu expozice. Poté vytvoří návrh ve 3D podobě, doporučí optimální řešení a navrhne promo stánek doslova na míru. Spolu s 3D návrhem předá firma zákazníkovi cenovou kalkulaci, vše podle složitosti trvá 1-5 dnů. Příprava grafiky stánku a výroba hliníkových profilů pak trvá 3-8 dnů. Po schválení vzorků tisku se za dalších 5 dní vyrobí grafické panely a celý promo stánek je dodán objednateli kurýrem či poštou, nebo je k vyzvednutí do 3 dnů ve firemním showroomu. Výhodou je, že celý stánek je sbalený, takže zabírá minimum místa při přepravě autem nebo letadlem.

Nabídka typů, tvarů a provedení

Z mnoha tvarů se největší oblibě těší promo stánek ve tvaru písmena L, a to pro svou otevřenost po obou stranách a také díky úložnému prostoru v rohové části. Navíc lze u tohoto typu stánku využít neomezenou kombinaci tvarů a rozměrů. Dalším častým typem je ohebná stěna Flexi. Tvar a podobu zaoblení stěny si můžete přizpůsobit podle svých představ pomocí ohebných hliníkových profilů. Vybrat si můžete mezi tvary U, L nebo S.

Doplňky systému T3works

Svůj expo stánek na výstavišti si můžete vylepšit například o nasvícení pomocí LED světel, nebo o podsvícení úplné či částečné stejným zdrojem. K nasvícení jednotlivých exponátů na poličkách či stolcích lze použít LED pásy. Expo stánek si můžete vybavit také televizí, která se umístí na konstrukci stánku speciálním držákem.