Máte doma nepojízdné vozidlo, kterého se chcete zbavit, ale nechcete se zdlouhavě jeho likvidací zabývat? Obraťte se na společnost ZAHOTOVÉ.

Proč právě společnost za hotové?

Neboť svoje služby nabízí již dlouhou dobu a má, co se týče likvidace aut, bohaté zkušenosti. Pro všechny zaměstnance jsou prioritou dobré vztahy se zákazníky a velmi kvalitní služby. Nabízí rychlý a bezproblémový výkup, který ocení každý zájemce o likvidaci automobilu.

Za likvidaci vozidla obdržíte peníze ihned na místě, kde budete vůz předávat. Informaci o předběžné hodnotě dostanete ještě dříve, než si zaměstnanci společnosti pro váš automobil přijedou. Nemusíte mít obavy z administrativy spojené s výkupem vozidla. Vše potřebné zajistí zaměstnanci společnosti. K výkupu můžete nabídnout nejen nepojízdné, ale i hodně bourané automobily. Společnost nabízí nejen likvidace vozidel osobních, ale i firemních nebo užitkových a to všech typů, modelů i značek. Vykupuje dokonce i stavební a užitkové vozy. Může odebrat i větší množství vozidel naráz.

Vyplníte-li online formulář na stránkách zahotove.cz, ihned zjistíte cenu. Ta se odvíjí od dané značky, modelu, počtu ujetých kilometrů a dalších faktorů. Cena je však pouze orientační, konkrétní cena se určuje až na místě předání. Určuje se především podle stavu a kompletnosti vozidla, originality jednotlivých dílů, poptávky po dílech na trhu a aktuální výkupní ceny železa.

Postup spolupráce

Po kontaktu obdržíte předběžnou cenovou nabídku. Budete-li ji akceptovat, zaměstnanci společnosti přijedou na vámi udanou adresu. Zde dojde k důkladné prohlídce automobilu, ke zjišťování jeho celkového stavu, určení konečné ceny a v případě, že budete souhlasit, tak k doplnění a podpisu kupní smlouvy. Obdržíte protokol o likvidaci a zaměstnanci společnosti si automobil, na náklady firmy,odvezou k likvidaci.