Dokážete si představit, že byste si šli zaběhat se svázanýma nohama? Pohybovali byste se jen velmi pomalu a neefektivně. Tak přesně takhle vypadá chod většiny firem, které nepoužívají žádný CRM systém. Jedná se o systém ze kterého můžete snadno ovládat celou firmu a nezáleží na její velikosti nebo zaměření. CRM systém vám umožní vše snadno řídit a mít přehled o všech klíčových datech, na základě kterých můžete plánovat. Pokud tento systém nemáte, je nejvyšší čas tuto chybu napravit.

Jaký CRM systém zvolit?

Na trhu je celá škála CRM systémů, ale to neznamená, že je každý z nich kvalitní. Nejlepší volbou je AutoCRM, jde o nejmodernější a nejsofistikovanější CRM systém, který má natolik snadné ovládání, že s ním zvládnete okamžitě pracovat vy i vaši zaměstnanci. Nejsou zde žádné přednastavené funkce, které nepotřebujete, naopak vám bude plně přizpůsoben na míru. Máte chaos v projektech? Už ho mít nebudete. S pomocí tohoto systému můžete projekty detailně sledovat, přiřazovat je jednotlivým zaměstnancům, stanovovat termíny a sledovat v jakém jsou stavu. Už se nestane, že byste nevěděli, kdy bude zakázka pro klienta hotová.

U zaměstnanců můžete detailně sledovat jejich efektivitu, ale třeba také docházku. Pokud jste měli problém s komunikací se zákazníky, nyní budete mít dokonalý přehled ve všech kontaktech i v komunikaci a v realizovaných objednávkách u každého z nich. Snadno zjistíte, který zákazník vám vydělal nejvíce peněz a také můžete hromadně i jednotlivě zasílat nabídky nebo newslettery. Zajisté oceníte i náhradu fakturačního systému, zde budete mít ve fakturách dokonalý přehled. Konečně budete vědět, kolik v průměru fakturujete, jaké je váš obrat, kdo vám už zaplatil zálohu nebo kdo vám dluží peníze. Funkcí je tolik a vy můžete mít všechny, které potřebujete. Vyzkoušejte tento systém zdarma třeba ještě dnes, navštivte AutoCRM.cz.