Potisk, který vymyslíte nebo sestavíte, je možné použít prakticky na cokoliv a kamkoliv. Ať už to bude reklamní předmět, bannery, obalové materiály, reklamní plochy, poutače, obálky, plachty, billboardy a další potištěn čímkoliv, vždy najde své uplatnění. Svou práci odvede opravdu dobře a všem v okolí dá jasně najevo, že jsou tady a pomohou vám se vším, co umí. Moderní technologie potisku umí potisk opravdu všeho a všech materiálů. Je libo reklamní předměty s potiskem? Nebo cokoliv jiného?

Roušky s logem firmy

Manželé Tomáš a Alice mají zahradnictví, které se snaží jít s dobou. „Naši zaměstnanci mají samozřejmě pracovní oblečení s naším logem, firemní barvou, ale také telefonním čísle, kdyby někdo potřeboval. Máme bundy, vesty, mikiny, ale taky trička“ popisuje Alice, jak jejich firma v této reklamní oblasti funguje. „V období roušek jsme chtěli své zaměstnance chránit. Pracovali a rozváželi naše zboží k zákazníkům. Roušky s potiskem a logem naší firmy nám tak přišli jako logické vyústění situace. Nechtěli jsme našim vlastním zaměstnancům dávat najevo, že roušky si musí po náročné práci šít doma na stroji, ručně nebo je třeba někde shánět a kupovat“ vysvětluje Tomáš a dodává, že jejich zaměstnanci toto gesto ocenili.

Místo igelitu papír

Před několika lety jsme aktivně uvažovali o změnách. Jako zahradnictví máme blíž k přírodě a ekologie byla jedna z možností. Namísto igelitových tašek, do kterých jsme balili naše zboží, jsme přesedlali na papír. Papírové pytlíky i tašky se k nám postupně dostali. Jelikož jsme nechtěli jen obyčejné čisté tašky, potisk papírových tašek jsme vzali do svých rukou a podle návrhů našeho grafika jsme vše připravili. A zákazníci jsou spokojení, to je hlavní“ uzavírají oba manželé.