Roční hlášení za odpady snadno a rychle

Dokážete si představit, že byste v podnikání neměli žádné překážky? Kdyby se našel někdo, kdy by za vás dělal veškerou byrokracii a papírování, svět by byl pro vás zajisté o něco krásnější než dříve. Bohužel je realita taková, že se většina živnostníků a firem topí v mnoha povinnostech, které jim stát naložil. Jedna z povinností se týká i odpadů.

Pokud produkujete více než 100 kilogramů nebezpečných nebo 100 tun běžných odpadů, máte povinnost podávat roční hlášení za odpad. Zmíněné množství je za všechny provozovny, které máte pod jedním IČO a za všechny musíte hlášení podávat. Uvedené množství odpadu produkuje mnoho firem a tak jim nezbývá nic jiného, něž se registrovat na ISPOP.cz a roční hlášení pravidelně podávat. K tomu ovšem ještě musí vést průběžnou evidenci odpadů a také zpracovat a zaslat výkaz statistiky o odpadech na ČSÚ. Firmy, živnostníci i obce však mají záchranný kruh, o kterém možná ani nevědí. Tím záchranným kruhem je společnost ECOSERVIS – komplexní nakládání s odpady s.r.o. Disponuje zkušenými pracovníky, kteří za vás převezmou otěže a veškerou byrokracii související s odpadem udělají za vás.

Nechte to na expertech

Už se nemusíte bát, že něco vyplníte nebo uděláte špatně, pracovníci jsou důslední a postarají se, aby vše bylo řádně podáno a vy si mohli v klidu oddechnout. Pokud si myslíte, že už těch povinností bylo mnoho, přenechte starost s ročním hlášením expertům. Ceník ročního hlášení za odpad je velmi příznivý a doslova za pakatel budete zbaveni mnoha starostí, které vám dělaly vrásky na čele. Samotný postup je snadný, společnosti zašlete všechny potřebné dokumenty a po zaplacení služby do 10 pracovních dnů roční hlášení za odpady zpracuje. Po zpracování ho rovnou odešle na ISPOP, ale také ho zašle na váš email. Této služby využívají stovky firem, živnostníků i obcí. Ušetřete si starosti, na https://www.rocnihlaseni.cz si můžete službu zajistit a najdete zde také všechny potřebné informace, jaké potřebujete vědět.