Staňte se Detektivem koncipientem

Bavila by vás spolupráce při pátrání po osobách a věcech s použitím kriminalistické techniky a kriminalistických metod? Chtěli byste spolupracovat na zajišťování informací o důkazech, svědectvích, stopách a dalších indicií? Pokud jste si na tyto otázky odpověděli kladně, pak je pro vás profesní kvalifikace Detektiv koncipient jako dělaná. Zvládnete-li zkoušky profesní kvalifikace Detektiv koncipient, budete se moci rovněž podílet na zajišťování režimové ochrany majetku osob a organizaci režimových opatření v živnostenských provozovnách, prostorách a objektech.

Získejte odbornou způsobilost

Abyste práci Detektiva koncipienta mohli vykonávat, budete muset získat odbornou způsobilost s osvědčením (certifikátem) o získání profesní kvalifikace Detektiv koncipient. Týká se to všech, kteří hodlají vykonávat pracovní činnosti Detektivů koncipientů, to znamená provozovat služby soukromých detektivů. Povinnost je naprosto nezbytná pro všechny pracovníky, ať už s nimi byl uzavřen jakýkoliv typ smlouvy.

Na přípravném kurzu se všechno naučíte

Podnikatel, který zaměstnává Detektiva koncipienta, je povinen se postarat o jeho odbornou způsobilost. Tak je to stanoveno v příloze č. 5 živnostenského zákona. Než se přihlásíte na zkoušku profesní kvalifikace Detektiva koncipienta, máte možnost účastnit se přípravného kurzu ke zkoušce profesní kvalifikace Detektiv koncipient. Po tomto přípravném kurzu vám už nebude stát v účasti na zkoušce profesní kvalifikace Detektiva koncipienta nic v cestě. Nejbližší termín zkoušky profesní kvalifikace Detektiv koncipient je stanoven na 24. únor 2021. Předem je třeba uhradit částku ve výši 1600 korun. Před samotnou zkouškou můžete ještě navíc absolvovat intenzivní přípravný kurz. Trvá přibližně 4 hodiny. Na kurzu budete mít možnost si utřídit, zopakovat a shrnout všechny vaše znalosti.