Jste majitelem společnosti, která se zabývá řemeslnou činností? Pracujete sám na sebe v oblasti řemeslných služeb? Při výkonu těchto povolání je potřeba opravdu špičkového kvalitního a spolehlivého nářadí s dlouhou životností i při extrémním využití. Mezi špičku na evropském trhu patří společnost Stanley Fatmax, která si na vysoké kvalitě svého nářadí zakládá již 175 let.

Inovace a kvalita

Pokud stojíte o nářadí v kvalitě vyšší třídy, je nářadí Stanley Fatmax nejlepší volbou. Jejich nářadí poskytuje maximální výkon a dlouhou životnost. Společnost ve spolupráci s vývojovým oddělením Dewalt neustále přináší novinky, které profesionálům, ale také stále náročnějším kutilům, práci velice urychlí a usnadní.

Jedna z velice úspěšných inovací je bezuhlíkový motor. Bezuhlíkové aku vrtačky jsou stále více žádaným nářadím nejen pro jejich lehkost a snadné používání. Mnoho řemeslníků si pochvaluje vyšší kroutící moment, který bezuhlíkové vrtačky poskytují. Tření a jiskření je u těchto vrtaček pouze minimální. Mají vyšší rozsah otáček a značně delší dobu provozu na jedno použití. Efektivnost vykonané práce se značně zvýší. Kromě vrtaček nabízí společnost z oblasti elektronářadí akumulátorová kladiva, akumulátorové úhlové brusky, akumulátorové multifunkční oscilační brusky, akumulátorové ruční okružní pily, akumulátorové přímočaré pily, akumulátorové mečové pily, akumulátorové vibrační a exentrické desky, akumulátorové hřebíčkovačky, osvětlení pracovního prostoru a stavební vysavače.

Laserová technika

Laserová technika špičkové kvality je také součástí nabídky společnosti Stanley Fatmax. Dálkoměry a křížové, bodové, linkové a rotační lasery práci řemeslníkům velice ulehčují a urychlují. S jejich pomocí rychle vše naměří a vypočítají s přesností +/- 3 mm.