Společnost s ručením omezeným nemusíte zakládat svépomocí

Je těžké podnikat a do toho hledat čas na řešení účetních nebo právních starostí. Pokud jste se rozhodli pro založení firmy, přinese vám to mnoho výhod. Jen samotné založení je však oříšek, obnáší mnoho úkonů, které jsou pro nezkušené lidi velmi stresující a mohou zabrat mnoho času. Velmi oblíbená je proto služba založení společnosti odborníky. Zkušení právníci založí společnost za vás a vy si tak ušetříte čas i starosti.

Založení firmy za pakatel

Pokud se obáváte, že je založení s.r.o. drahé, jste na omylu. Pokud zvolíte Sidlofirmypraha5.cz, založí vám firmu za pakatel a vy tak můžete disponovat vlastní společností bez zbytečných starostí a papírování. Stačí vymyslet název společnosti a o ostatní problémy se postarají ti nejpovolanější. Založení firmy je tak levné proto, že zde zakládají společnosti denně a to, co je pro běžného smrtelníka nadlidský úkol, zde zvládají s lehkostí jako na běžícím pásu.

Nezapomeňte na sídlo

Pro založení společnosti je velmi důležité mít sídlo firmy. Dokonce i sídlo firmy je jednou ze služeb, které si můžete obstarat. Víte, proč je nejlepší pro sídlo firmy Praha? Je to kvůli prestiži, sídlí zde největší české firmy. Pro zákazníky budete působit více důvěryhodně a dokonce se vám sníží možnost rizika daňové kontroly, protože je v Praze příliš mnoho firem na to, aby je úřady stačily kontrolovat. Pronájem sídla stojí řádově od desítek korun za měsíc a vy tak získáte za minimální investici sídlo na prestižní adrese. Společně se sídlem získáte i poštovní schránku a můžete využít možnosti přeposílání veškeré korespondence, kam budete potřebovat. Můžete tak bez problémů fungovat s pražským sídlem, aniž byste zde působili nebo vybírali schránku. Vyberte si, jaká adresa pro vás bude nejlepší.

Pokud si chcete ušetřit starosti, využít můžete i dalších služeb firmy a to třeba zkládání nadačních fondů, účetní služby, právní služby nebo likvidace firmy.