Světelná show, která se líbí všem? Vyzkoušejte sílu a dovednosti dronů!

Jste organizátoři různých akcí, event manažeři, koordinátoři, produkční nebo ti, kteří mají ve firmě na starosti večírek, ve městěch či obcích zase kulturní a jiné akce? Hledáte neustále nové nápady a zajímavé aktivity, které vaše návštěvníky či zaměstnance zcela ohromí a přinesou zase něco nového? Určitě se soustředíte na to, aby každá vámi pořádána akce byla perfektní, povedla se a zanechala v návštěvnících ten nejlepší dojem. A k tomu vám může pomoci mnoho věcí. Jednou z nich je například krásná show se světly. A ne ledajaká!

Show s drony od MAGIC DRONES, která nadchne

Jde o show, ve které hrají hlavní roli drony. Jde o dronovou show, která je čím dál víc oblíbenější a nabízí dobrou alternativu k ohňostrojům. Tím, že u nás ještě není tolik známá, může jít o absolutní překvapení nebo zlatý hřeb večera či celého dne. Využijete tak možnosti ukázat lidem, co vše existuje a jak dechberoucí atmosféru může až 400 dronů, v jednu chvíli, vytvořit. Jde o show, která je osvětlená a více či méně velké skupiny dronů létají v důmyslných a propracovaných choreografiích. Ty na obloze dostávají podobu tvarů, nápisů, obrazů, číslovek a mnoho dalšího.

Nádherná podívaná

Na nebi tak uvidíte neuvěřitelný 3D balet, který je ve výšce až 120 metrů. Drony jsou naprogramované a vždy v perfektně sestavené show, kterou mimochodem doplňuje hudební doprovod, vytvoří na nebi jedinečnou expozici, která může být skvělým zakončením celého dne, ale také večera. Každá kulturní, hudební, společenská, sportovní a jiná akce tak získá nečekaně nový rozměr. Své využití drone show našla také v Nymburce, kde ji využili k oslavě a přivítání nového kalendářního roku.