Hledáte-li spolehlivého dodavatele tonerů a náplní do své tiskárny, obraťte se na společnost Soft-Tech, s.r.o. Tento dovozce a distributor spotřebního materiálu do inkoustových a laserových tiskáren nabízí bohatý sortiment, ze kterého si každý vybere co potřebuje. Především se ale tato společnost specializuje na prodej kvalitních renovovaných, ale plně kompatibilních inkoustových kazet laserových tonerů, ale i originálních produktů od renomovaných výrobců.

Co obchod nabízí?

Majitelé tiskáren si mohou vybírat z bohaté nabídky alternativních i originálních kazet a tonerů odebíraných přímo od výrobců. Sortiment je neustále průběžně doplňován o náplně a tonery, aby i majitelé zcela nových modelů měli možnost si vybrat. Obchod ovšem udržuje na skladě i spotřební materiál do starších typů tiskáren. Všechny nabízené tonery do tiskárny mají vysokou kvalitu, o čemž svědčí i certifikáty SMTC, SIRA Certification, Bureau Veritas. Vedle tonerů a náplní nabízí obchod Soft-Tech také kvalitní papíry, fotopapíry, fólie a samolepící etikety. Dalším sortimentem jsou různé kancelářské potřeby pro archivaci dokumentů, jako jsou datová média, USB, klíče, ale také skartovací zařízení a další věci, které jsou v administrativní práci potřeba. Obchod klade důraz na optimální poměr mezi vysokou kvalitou a přijatelnou cenou.

Spolupráce s ověřenými dodavateli

Během několikaleté doby své existence či společnost Soft-Tech, s.r.o. vytvořila databázi spolehlivých dodavatelů, od kterých odebírá osvědčené a vysoce kvalitní produkty. Tito dodavatelé jsou nejen v zahraničí, ale i na Slovensku.

Poradenská činnost

Součástí prodeje spotřebního materiálu do inkoustových a laserových tiskáren je poradenství. Odběratelé mají možnost se při výběru vhodných tonerů a náplní poradit, jaké produkty by pro jejich zařízení bylo optimální. Poradenství se týká i výměny kazet, tonerů a optických jednotek, ale také papírů a fotopapírů. Pokud v nabídce nenajdete například tonery Konica Minolta, není problém s jejich zabezpečením v co nejkratším termínu.