Ukažte svůj příběh prostřednictvím dronové show

Když se podíváte na web společnosti magicdrones.cz zjistíte, že drony mají další využití, kromě původního vojenského nebo pozorování a focení okolí z jiné perspektivy. Drony, opatřené LED světly v různých barvách umí na noční obloze předvést úchvatnou světelnou show.

Jak drone show funguje?

Tyto drony nejsou ovládány tradičními dálkovými ovládacími zařízeními. Jsou naprogramovány softwarovým designerem MAGIC DRONES, s.r.o., a to vždy v dostatečném předstihu před akcí a celý proces je řízen počítačově. Drony většinou vzlétávají a přistávají ve tvaru mřížky. Každá drone show je nacvičena před danou skutečnou událostí, aby bylo zajištěno, že programování je adekvátní a že drony létají přesně tak, jak mají.

Jaké jsou největší výhody dronové show?

Drone light show mají mnoho výhod, především ve srovnání s ohňostrojem.

Bezpečnost

Je zřejmé, že na rozdíl od ohňostrojů drony neobsahují černý prach a nezpůsobují výbuchy, aby ukázaly světelnou show. Drone show může být vhodná i do suchých prostor, při zákazech požárů nebo všude tam, kde rizika spojená s požárem činí zábavní pyrotechniku nepoužitelnou.

Kvalita

Každá show s drony je naprogramována tak, aby zahrnovala barvy a tvary, které jsou relevantní pro klienta, což umožňuje naprostou flexibilitu a zapojení do show. Drony mohou také tvořit slova a dokonce i dokončit věty, což našim klientům umožňuje předat svým hostům dynamickou zprávu. Celá show je skvěle viditelná i ze vzdálenosti větší než 1 kilometr.

Bez hluku

Dron show je výrazně tišší než tradiční ohňostroj. Zatímco mnoho lidí miluje hlasité vzrušení generované pyrotechnikou, nejsou vždy vhodné pro každé místo nebo scénář. Show dronů umožňují zobrazení kdykoli v noci a často je přehluší provoz a okolní hluk.