Wodrpress dobyl internet a je nejlepším řešením pro každý web

Po celém světě se provozuje zhruby 1,3 miliardy webů, z toho je 43 % z nich postaveno na redakčním systému WordPress, jde tedy zhruba o půl milirdy webů. Vzhledem k rostoucí popularitě lze očekávat, že většina webů bude v budoucnu právě na WordPressu. Nejdříve byl používán pro blogy a osobní weby, nyní už mají webové stránky i eshopy na WordPressu i největší firmy na světě. Tento systém je přehledný, bezpečný, snadno se sním pracuje a dokáže ho spravovat téměř každý.

Kvalitní web na WordPressu z rukou profesionálů

Pokud chcete mít web na Worpdressu, nabízí se vám mnoho specialistů, kteří vám ho udělají na míru. V České republice patří mezi nejlepší experty lidé z firmy WPDistro, kteří vám za výhodné ceny vytvoří na WordPressu prakticky jakýkoliv web. Potřebujete atraktivní stránky pro svou společnost? Chcete mít web s online kurzy, katalogový systém? Firma vám také zajistí e-shop na míru na WordPressu. Eshop se těší veké popularitě, protože lidé stále častěji nakupují online, ale vzhledem k velké konkurenci se vyplatí mít web vytvořený od profesionálů. Vytvoří vám atraktivní eshop, který bude svým vzhledem i funkcemi převyšovat konkurenci.

Firma si zakládá na individuální a úzké spolupráci. Klient je u ní na prvním místě a web bude vznikat v úzké součinnosti. aby svým vzhledem, textem i funkcemi plně vyhovoval vašim požadavkům. Až když je web po všech stránkách dokonalý, tak je připraven k předání. Specialisté vám v eshopu zajistí i složité funkce, napojení na platební brány, přepínání jazyků nebo měn, výběr dopravy a cokoliv dalšího. Dokonce vám může zajistit i hosting a správu, která bude zahrnovat pravidelné zálohování a aktualizace. Ať už plánujete malý eshop nebo velký eshop s mnoha tisíci produkty, dostanete řešení, které se vám bude skvěle spravovat a stane se magnetem na zákazníky. Jelikož firma velmi dbá na správné SEO nastavení, můžete počítat, že bude mít web ty nejlepší předpoklady, aby se dostal na skvělé pozice vyhledávání. Zjistěte více na wpdistro.cz.