Každá společnost musí mít dle zákona ustanovené sídlo pro své podnikání, jež se zapisuje do veřejného rejstříku. Pokud si chcete založit společnost či živnostenské oprávnění, ale nevíte, kam usídlit svou firmu, pak může být řešením virtuální sídlo Praha. Zařízení virtuálního sídla je zcela legální, rychlé a má řadu přínosů pro firmu. A jak si ho lze pořídit?

Prestižní sídlo je pro podnikání důležité

Mezi známé výhody virtuálního sídla patří zejména získání prestižní adresy pro svou firmu, s čímž souvisí i další výhody. Firma s prestižním sídlem přitahuje daleko více klientů a zlepšuje image firmy. Prestižní sídlo také dobře působí na zahraniční klienty, jelikož zvyšuje důvěryhodnost firmy. Založením virtuálního sídla lze také minimalizovat náklady na provoz své firmy. Nakonec virtuální sídlo Praha 2 zajišťuje podnikatelům určitou formu anonymity.

Pro koho je virtuální sídlo vhodné?

Virtuální sídlo najde využití pro široké spektrum firem. Tento typ sídla mohou využít například firmy a OSVČ, které pracují z domova a nedisponují vhodnou adresou pro sídlo firmy. Dále ji mohou využít obchodníci, podnikatelé či nadace, které jsou většinu času v terénu a nepotřebují mít stálou kancelář v místě sídla. Virtuální kancelář v Praze najde uplatnění i pro firmy, OSVČ a neziskové organizace, které chtějí minimalizovat náklady při začátku svého podnikání.

Získání virtuální sídla

Zřízení virtuálního sídla je velice rychlé a snadné. Celý proces získání virtuálního sídla probíhá online a trvá pouze pár minut. Na webu kupsidlo.cz si stačí vybrat jednu z nabízených adres a odeslat vyplněný formulář. Na tomto webu máte na výběr prestižní i cenově výhodné lokality, takže si opravdu vyberete. Virtuální sídlo v Praze můžete získat již od 199 Kč měsíčně. Zřídit virtuální sídlo lze i na základě plné moci, u níž je třeba zajistit úředně ověřený podpis zmocnitele.