Již samotné založení vlastní firmy představuje náročný úkol po stránce organizační, administrativní i finanční. Dalším krokem je zajištění sídla firmy. Zvládnout všechny tyto úkony je pro začínajícího podnikatele velmi obtížné. Proto je mnohem jednodušší, svěřit jak založení společnosti, tak zajištění sídla firmy zkušeným odborníkům. Díky specialistům, kteří se o vše postarají, si uvolníte ruce pro přípravu rozjezdu svého podnikání, vymýšlení organizační struktury, navazování obchodních kontaktů, nebo pro nabrání sil, které budete na začátku svého podnikání potřebovat.

Výhody vlastní společnosti

Vaše vlastní firma vám získá prestiž na trhu. Podle průzkumů totiž dává drtivá většina podnikatelů přednost spolupráci s firmami, než s drobnými podnikateli, a už vůbec ne s osobami samostatně výdělečně činnými. Společnost je zárukou stability, spolehlivosti a synonymem důvěryhodnosti. Pokud se k tomu ještě přidá prestižní adresa, je to ten nejlepší základ vaší podnikatelské úspěšnosti. Získáte navíc i prestiž ve výběrových řízeních a v prezentačních materiálech. Rovněž zákazníci dávají přednost firmám se sídlem ve větších městech.

Co vám zajistí specializovaná firma?

Její základní službou je nejen poskytnutí sídla a kontaktní adresy, ale také řady doplňkových služeb, které lze shrnout do označení „virtuální kancelář“. Při zajištění sídla v Praze nebo v Brně budete mít stálou prestižní adresu bez nutnosti stěhování. Získáte sídlo firmy ve vlastních prostorách specializované firmy. Nebudete tudíž v nájmu, jak to nabízí většina konkurenčních firem a nebude vám hrozit výpověď z nájmu a nepříjemnosti spojené se stěhováním jako je sdělování změny adresy úřadům a obchodním partnerům.

Doplňkové služby

Díky specializované firmě, která vám zajistí sídlo vaší firmy, ušetříte čas a energii například při hledání starších dopisů, ze kterých potřebujete určitý údaj. Firma vám bude archivovat všechny dokumenty, přijatou korespondenci může naskenovat a všechny dopisy najdete na webovém rozhraní. Pokud se rozhodnete využít služeb specialistů, stačí vyplnit objednávku a uvést svou emailovou adresu, na kterou obdržíte online formulář. Ten vyplníte, necháte si ověřit podpis a všechny podklady spolu se zaplacením poplatku donesete osobně nebo zašlete poštou.