Jak si vybrat ready made společnosti s plně splaceným základním kapitálem bez nutnosti objednání dalších služeb? Prodej s.r.o. je možný realizovat s převodem společnosti již do druhého pracovního dne.

Ready made společnosti

Prodej s.r.o. vám nabízí k okamžitému prodeji široké spektrum připravených s.r.o. – vyberte si společnost s ručením omezeným s plně splaceným základním kapitálem dle vašich požadavků – 200.000 Kč, 500.000 Kč nebo 1.000.000 Kč, a to bez jakékoliv nutnosti objednání dalších služeb. Víte o tom, že můžete mít společnost již následující pracovní den? Express převod společnosti do druhého pracovního dne je vám plně k dispozici. Samozřejmostí je aktuální rok založení a sídlo vedené v Praze. Využijte s.r.o., která jsou ihned k dispozici.

Jak provést objednávku

Přejete si získat ready made společnost s ručením omezeným? Prodej s.r.o. nabízí přehledný webový formulář, kde upřesníte svou objednávku, uvedete své kontaktní informace a o zbytek se postará tým profesionálů. Vyberte si ze seznamu názvů společností a jejich splaceným základním kapitálem a můžete mít během chvíle svou vlastní s.r.o. Proč je v objednávce zmíněna také doplňková služba sídlo společnosti?

Sídlo společnosti

Víte o tom, že sídlo společnosti je důležitým směrodatným údajem v rozvoji vašeho podnikání? Z výsledků analýz chování zákazníků i zadavatelů výběrových řízení vyplývá důležitý fakt – firmy se sídlem ve velkém městě působí mnohem důvěryhodněji. Dalším důvodem je i snížení administrativy při přesouvání firmy do jiných prostor. Chcete využít možnost mít sídlo své společnosti v Praze či Brně? Spolehněte se na služby firmy, která je vlastníkem nemovitosti na nabízené adrese – na rozdíl od podobných firem, které na nabízených adresách jsou pouze v nájmu, se vám dostane záruky stálé adresy pro vaše podnikání.

Vyberte si z nabídky ready made společností.