Ať už jde o konferenci, seminář, prezentaci či nějakou společenskou událost, aby se vaše firemní akce maximálně vydařila, vyžaduje kvalitní technickou podporu. Potřebujete, aby se potřebné sdělení co nejefektivněji dostalo ke svým příjemcům, a právě s tím vám audiovizuální a prezentační technika pomůže.

AV technika vám pomůže k názornějšímu a efektivnějšímu sdělení

Sloužit může buď jako jeden z hlavních bodů dané akce, to například v případě prezentací, nebo jako pouhý, avšak důležitý doplněk její celkové atmosféry. Prezentační a projekční technika, mezi kterou se řadí projektory, interaktivní tabule, ozvučení mikrofony, prezentéry, řečnické pulty a samozřejmě i počítače, přidá vaší prezentaci na poutavosti, učiní ji interaktivnější, názornější a lépe zapamatovatelnou.

Do audiovizuální techniky dále spadá osvětlení, zvukové a kamerové záznamy apod. Přispěje vám k efektivnějšímu sdělování informací a vytvoření lepší atmosféry v dané místnosti. Ovládání takové techniky není nic složitého, jednoduchost je jednou z jejích předností.

O technické zabezpečení akce se nestarejte, svěřte jej profesionálům

Společnost C-servis vám přípravu vaší akce po technické stránce zajistí v jakémkoliv prostoru. Nezáleží, jestli jde o malou zasedací místnost, velký konferenční sál nebo prostor, ve kterém se nikdy žádná technika nenacházela, instalace AV techniky není žádný problém.

Kromě toho, že vám (ať už k prodeji či pronájmu) C-servis audiovizuální techniku poskytne, spolehnout se můžete i na realizaci návrhu, kam které komponenty umístit, aby co nejefektivněji plnily svoji funkci, a instalaci přímo na místě. Vy sami se nemusíte o nic starat, stanovíte si pouze své požadavky, sdělíte informace o prostoru, kam má být daná technika umístěna, a už se můžete těšit na její dodání.

Samozřejmostí je poté poradenství, jak co nejlépe využít její potenciál pro vaše účely. Když už AV technikou disponujete, a potřebujete ji opravit, zkontrolovat či s ní máte jiný problém, je vám k dispozici servis audiovizuální techniky. Ten nezahrnuje pouze samotnou opravu, ale i pravidelnou revizi, která případným poškozením předchází.