Nejedna firma již pochopila, že pokud neposkytne svým zaměstnancům možnost stravovat se přímo ve svém areálu, znamená to pro ni nemalé ztráty pracovního času. Ideálním řešením je proto firemní stravování, díky kterému nemusí zaměstnanci odcházet z areálu firmy.

Výhody pro všechny

Pro zaměstnavatele je firemní stravování výhodné především proto, že zaměstnanci nemají důvod chodit za jídlem, ale i za běžnými nákupy mimo podnik, takže svou pracovní dobu využijí mnohem efektivněji. To je výhodné i pro zaměstnance, kteří navíc mají zajištěnou kvalitní stravu, která odpovídá zásadám zdravé výživy. V neposlední řadě je firemní stravování pro zaměstnance i levnější, než jsou jídla v restauracích. Trend firemního stravování přináší ovšem také komfort a chvíli odpočinku v příjemném prostředí.

Co najdete na jídelníčku?

Firmy sídlící v Praze mohou využívat služeb společnosti Arter.cz, která všechny jídla připravuje sama. Odběrateli mohou být výrobní podniky, velké kancelářské či komerční komplexy, nemocnice a další zájemci. Jejich zaměstnanci mají možnost výběru jak ze standardních jídel, tak z minutek. Další variantou jsou hluboko zmrazené pokrmy nebo zachlazená jídla, což ocení zejména vícesměnné provozy, do kterých může zaměstnavatel rozmístit mikrovlnné trouby. V rámci denní nabídky je možné objednat i minutkové či exkluzivní přílohy. Arter.cz nabízí denně také několik druhů zmrzlinových pohárů a dva druhy točených džusů. Součástí dodávky jsou ingredience, jako je cukr, sirup či citrón, kterými si zaměstnanci mohou nápoj dochutit.

Další služby

Společnost Arter.cz se zaměřuje především na výrobu a rozvoz hotových jídel. Ovšem vedle této služby provozuje také podnikové kantýny přímo v podnicích, kde si zaměstnanci mohou nakupovat nejrůznější potravinářské zboží. To firma Arter.cz pravidelně doplňuje ze svých centrálních skladů.

Catering a restaurace

Catering je jednou z dalších služeb společnosti Arter.cz spočívající v kompletním zajišťování nejrůznějších akcí. Jsou to například různé prezentace, podnikové večírky, ale i soukromé oslavy. Arter.cz provozuje také vlastní restauraci, která je v oblibě u podnikatelů, kteří sem zvou své hosty k obchodním jednáním spojených s obědem či večeří. Je to příjemné místo i pro soukromé oslavy, zvláště pokud si hosté potrpí na vybraná jídla a nápoje v luxusním prostředí.