Sháníte náhradní díly pro svůj traktor?

Mít vždy připravená zadní vrátka. Toto pořekadlo platí i pro zemědělce a jejich těžkou techniku. Není totiž nic horšího, než uprostřed sezóny zjistit, že se traktor porouchal do takové míry, že jeho provoz již není možný, dokud nebude vyměněn určitý díl, který je však nutné objednat a než přijde, potrvá to dlouhou dobu. Připravená zadní vrátka však vedou do skladu, kde jsou připraveny veškeré náhradní díky, které zemědělec již dopředu objednal a tak může vyměnit součástku na traktoru velice rychle a snadno.

Vždy připraven!

Díky tomu, že traktory často pracují v opravdu těžkých podmínkách, jsou některé jejich části, jako kloubové hřídele či hydraulické díly velmi výrazně namáhány a jejich životnost je mnohdy nižší než u ostatních dílů traktoru. Díky tomu často dochází k jejich poruše a takový díl je pak nutné rychle vyměnit. Je tedy dobré mít vytvořenou dostatečnou zásobu právě těchto dílů, které podléhají velmi rychlé zkáze.

Efektivita na první místě

Krom těchto dílů je vždy dobré mít traktor osazen i dalšími díly, které nepocházejí z originální produkce dané značky, a které velmi výrazně mohou pomoci s prací během sezóny. Například dovybavení, jako jsou čelní nakladače, velmi výrazně urychlí efektivitu práce, protože z traktoru se stane multifunkční nástroj, který je okamžitě připraven udělat hned několik činností najednou, aniž by musel být přistaven jiný stroj, který dokáže to, co traktor zrovna ne.

Pohodlí při práci

Zemědělec by měl navíc dbát, aby jeho zaměstnanci měli v traktoru co nejvíce pohodlí a tím byla i jejich práce co nejefektivnější. Například výměna sedadla do traktoru může znamenat velký rozdíl v tom, jak se bude zaměstnance cítit po dlouhé směně na poli. Udělejte tedy vaše traktory co nejpohodlnější a práci s nimi co nejpříjemnější.