Fotopasti na zloděje a na zvěř

Fotopast je velice účinným pomocníkem při ochraně majetku nebo při sledování migrace lesní zvěře. Podle tohoto účelu se také fotopasti rozlišují. Pokud samotný název fotopast někomu nic neříká, tak ji lze popsat jako automaticky fungující digitální zařízení pořizující fotografie nebo krátká videa. Automaticky se spouští na základě pohybu, který je detekován PIR čidlem. Pokud potřebujete fotopast pouze na jednorázové použití a nechcete si ji koupit, můžete si ji vypůjčit u prodejce e-fotopast.cz, který má také svou vlastní půjčovnu.

Podle čeho fotopast vybírat?

Rozhodujícím kritériem je účel, k jakému hodláme fotopast používat. Pochopitelně musí pracovat i v noci, k čemuž potřebuje tzv. přísvit. E-fotopast.cz nabízí fotopasti se zcela neviditelným přísvitem. Pokud má fotopast přísvit o vlnové délce 850 mm, hodí se ke sledování pohybu zvěře v lese, ale nikoli na zloděje. Chcete-li si pořídit fotopast na ochranu svého domu či jiného objektu, musíte zvolit fotopast s přísvitem o vlnové délce 940 mm.

Výhody GSM brány

Nejnovější typy fotopastí jsou vybaveny tzv. GSM bránou, která umožňuje přenos pořízených fotografií na mobilní telefon nebo e-mailovou adresu v počítači. Tato služba je pochopitelně o něco dražší, ale vyplatí se. Do fotopasti musíte vložit SIM kartu, stejně jako do běžného mobilního telefonu. Jakmile fotografii obdržíte, může bez zbytečných odkladů uvědomit policii či bezpečnostní agenturu. V případě trestního řízení lze pořízenou fotografii použít jako důkazní materiál.

Nabídka fotopastí

Společnost E-fotopast.cz je přímým dovozcem a patří mezi největší distributory fotopastí v ČR. Nabízí pouze osvědčené značky, a to jak levné fotopasti v ceně do 2 tisíc Kč, tak velice kvalitní, ke kterým patří zejména fotopasti Bunaty nebo Browning. Tyto fotopasti jsou vhodné jak pro myslivce, tak na ochranu majetku. Jedním z nejlepších tipů je fotopast Bunaty mini FULL HD. Fotopast Bunaty mini patří k nejoblíbenějším. Má displej s vysokým rozlišením a nové LED diody s vyšším výkonem jsou zárukou jasných snímků v noci.