I vy můžete být kreativní

Patříte mezi kreativní duše a hledáte-li pomocníky pro svoje tvoření, pak to může být třeba termolis na potisk nebo řezací plotr.

Co nabízí termolis na potisk?

Pokud si pořídíte multifunkční lis, můžete jej využít na potisk hrnků, krytů pro mobilní telefony, pouzder určených pro tablety, na tisk na kamenné desky, talíře či přívěsky a to sublimační metodou. Ohřev zajišťuje silná topná deska, která má rovnoměrně rozloženou teplotu. Deska je pokryta teflonem, díky čemuž nedochází k přichycení žádného materiálu k povrchu desky. Díky železným a hliníkovým částem je i konstrukce velmi stabilní. Nemusíte se obávat ani obsluhy. Postačí nastavit požadovaný čas a teplotu.

Jak termolisk funguje?

Díky výkonnému odsávači je zajištěn ze zařízení úplný odvod vzduchu. Tím vzniká vakuum, které zajistí přitisknutí předmětu určeného potisku k předloze a to pomocí tepelně odolného silikonu. Stabilní teplotu během činnosti zajišťují dvě topné desky – horní a dolní, které nabízejí volbu práce.

Proč je lis multifunkční?

Lze na něm provést několik potisků na předmětech různého tvaru a to ve stejném čase. Lze využít tyto předměty – hrnky o objemu 330 ml, 3D kryty a pouzdra pro mobilní telefony a tablety, talíře, dlaždice, skleněné rámečky, hodinky, přívěsky a další předměty, na něž lze využívat ploché lisy a to i předměty v atypických tvarech.

Nejen řezací plotry

Plotr je zařízení, jež umožňuje realizovat komplikované výtisky rozmanitých povrchů, vzorů a výřezů. Je ideálním pomocníkem tam, kde nestačí klasická tiskárna.

V nabídce společnosti Marta,s.r.o. naleznete řezací plotr, kreslící plotr či plotr řezací i kreslící. Veškerý sortiment z nabídky je vynikající kvality, pevný a spolehlivý a je určený pro profesionální práci, samozřejmostí je také příslušenství a to včetně plotrových nožů. Vše za velmi přijatelné ceny.