SRO může být jednou z možností podnikání

Chcete začít podnikat, máte jasnou představu o oblasti podnikání, ale přesně nevíte, jak na to? Jednou z možností je založení společnosti s ručením omezeným.

Jaké výhody nabízí SRO?

Pokud se vrhnete do podnikání tímto způsobem, budete vystupovat jako osoba právnická, což u potenciálních klientů, zákazníků či spolupracovníků vzbudí větší důvěru, neboť takto fungující společnost vytváří dojem stability a většího zázemí.

Pokud by se vám, náhodou, v podnikání nezadařilo a vy se dostanete do finančních obtíží, ručíte pouze omezeně a to do výše majetku společnosti. Daňová povinnost se počítá ze skutečného zisku. V průběhu činnosti společnosti se buduje její historie, díky čemuž získává její jméno vyšší prestiž a také se, v případě prodeje, zvýší její hodnota. Pokud zakládáte SRO, zvolíte si sami název společnosti. Pokud se vám klientela rozšíří a zakázky budou přibývat tak, že sami nebudete stíhat vše vyřizovat, můžete jmenovat dalšího jednatele, kterému přisoudíte práva a povinnosti. Pokud uvažujete o založení sro, ale váháte, jak na to, obraťte se na Slovenské Spoločnosti.

Proč právě Slovenské Spoločnosti?

Všichni členové mají se zakládáním sro zkušenosti. Zkonzultují s vámi vaše požadavky, připraví potřebné dokumenty a zajistí podání všeho potřebného na Obchodní a Živnostenský rejstřík a na Finanční úřad. Pokud chcete mít obchodního partnera, ověří jeho jedinečnost.

Vzhledem k tomu, že založení trvá nějakou dobu, buďto musíte počkat, nebo můžete využít nabídku ready made sro a můžete začít podnikat ihned.

Co je ready made sro?

Tyto druhy společností jsou zakládány za jediným účelem a tím je jejich odprodej klientům. Z toho důvodu nikdy nevykonávaly žádnou činnost, nemají obchodní historii, ani závazky či pohledávky a samozřejmostí je i splacený základní kapitál. Jsou zaspány v Živnostenském i Obchodním rejstříku a mají také registraci na Finančním úřadu.