Nabízíte služby, prodáváte cokoli nebo chcete něco koupit, hledáte nebo nabízíte práci? Pak o sobě dejte vědět formou inzerátu.

Kam inzerát umístit?

V současné době existuje celá řada možností. Inzeráty lze umístit do novin tištěných či internetových. Můžete využít celou řadu inzertních webů, inzerát lze umístit i na inzertní plochu. Jednou z možností jsou inzertní noviny ABC inzert. Zaměřují se na porovnávání nejlepších nabídek inzerce Tábor. Kromě toho nabízejí skvělou možnost prezentace firem, ale i kulturních událostí. Můžete se na ně obrátit i v případě, že hledáte jakýkoli druh služeb nebo máte nějakou zajímavou nabídku pro své okolí. Výhodou je distribuce plnobarevné tištěné podoby zdarma do všech domácností Táborska. Cílem všech zaměstnanců tiskárny je pomoc a podpora podnikání v celém regionu, pomoc podnikatelům s vyhledáváním nových zákazníků, zaměstnanců nebo příležitostí.

Možná si nyní říkáte, že tištěné inzerci již, v dnešní digitální době, dávno odzvonilo. Není tomu tak. Tištěná inzerce má stále velký význam, neboť ji máte vždy po ruce, nepotřebujete připojení k internetu a díky profesionálnímu přístupu všech zaměstnanců ABC tiskárny, která má inzertní noviny na starosti a navíc v oblasti polygrafie působí již velmi dlouhou dobu, vycházejí noviny na velmi profesionální úrovni. Noviny jsou vydávány na běleném papíru, s barevností 4/4 CMYK. Výsledný formát je A4 a má lepenou vazbu, jež je v rozsahu 8-20 stran. Je to vhodná volba pro plošnou firemní i kulturní inzerci. Noviny vycházejí jako měsíčník.

Svým stálým zákazníkům redakce nabízí věrnostní program. Cena inzerátu závisí na jeho velikosti a umístění. A vy jako objednatel si můžete dodat také grafické zpracování. Podrobné informace naleznete na stránkách abcinzert.cz.