Jak použít krystaly pro jejich mystické a léčivé vlastnosti?

Léčivé krystaly jsou očividně krásné a plné pozitivní energie. Každý z nás však v životě touží trochu po něčem jiném. Někdo chce nosit kamínky ve špercích, jiný v kapse nebo občas v dlani nebo si z nich dokonce postavit oltář či alespoň vytvořit růženec. Je nesčetně mnoho způsobů jejich využití a je jen na vás, čemu dáte přednost. Existují rovněž krystalové rituály.

Koneckonců, krystaly byly po staletí využívány pro léčebné účely. A přestože jsou téměř nadpřirozeně nádherné, vyskytují se na Zemi poměrně často a jsou známé svou schopností ukládat energii. Léčivé krystaly jsou nástrojem nesoucím silné vibrace, které nás spojují se Zemí a přírodní sílou.

Jejich energii udržuje a zesiluje jakýkoliv záměr. Kameny jsou výbornou pomůckou pro hledání změn ve vašem životě. To je důvod, proč použití krystalů při rituální práci má tento léčivý potenciál.

Nováčky může představa rituálů vystrašit

Nebojte se, je to jen technika spojená se svou spiritualitou nebo mystikou, ať už v jakékoli podobě praxe. A rituály nemusí být nikterak intenzivní a časově náročné. Pomocí jediného krystalu a pouhé minuty ze svého dne, můžete investovat do posilujícího rituálu. Rituály pomáhají zlepšit život a spojují vás s magickou energií Země. Ta vás pak následně nasměruje k vašim cílům.

Rychlé a jednoduché rituály jsou úžasnou praxí péče o sebe a skvělým způsobem, jak se sami se sebou spojit a dopřát si duchovní okamžik. Výborným kamenem pro rituály je karneol.

Motivační rituál pro získání energie

Červený jaspis

Červený jaspis je skvělým kamenem uzemnění. Vlastní povzbuzující energii, která vám dává pocit podpory. Donutí vás to ve svém životě podniknout kroky.

Rituál k posílení zdraví

Ať už je to fyzická nebo emocionální rovina – změna návyků pro vaše zdraví není vždy snadná.

Modrý apatit je super kámen, který vám umožní se zaměřit na vaše zdravotní cíle. Jedná se o inspirativní kámen, který řídí váš smysl pro sílu vůle. Inspiruje vás k osvojení si zdravých návyků a upřednostnění vašeho blahobytu. Poskytuje vám motivaci a vůli zůstat na správné cestě.

Minutový rituál

Držte svůj kámen a stanovte si záměr pro své zdraví. Když do kamene vložíte své záměry související se zdravím – připomenete si je pokaždé, když ho uvidíte. Noste tedy krystal při sobě nebo si ho vystavte na odiv ve svém obytném prostoru, abyste se začali správně rozhodovat. Pokud vás zajímají i další kameny, více najdete na stránkách https://www.magieprirody.cz/