Uspět dnes na trhu vyžaduje značné úsilí, ale hlavním předpokladem je vlastní společnost, chcete-li firma. Mnohé potencionální podnikatele odrazuje od založení své vlastní společnosti administrativní náročnost spojená s běháním po úřadech a vyplňováním nejrůznějších formulářů a dokumentů. Přitom mohou využít jedinečné služby, které nabízí společnost Company Consulting s.r.o. Její činnost spočívá v bezplatné konzultaci, během které každému zájemci doporučí nejvhodnější postup při založení s.r.o. v České republice. Zároveň její zkušení pracovníci navrhnou nejen předmět podnikání, ale i vlastnickou strukturu a samozřejmě odpoví na všechny otázky týkající se založení společnosti s ručením omezeným.

Co je součástí této služby?

Pro budoucího podnikatele je podstatné zejména to, že veškeré formality za něj vyřídí odborníci, aniž by musel cestovat do České republiky. Konkrétně to znamená, že pracovníci společnosti Company Consulting sami zajistí vydání Živnostenského listu, vyřídí náležitosti u notáře a zařídí registraci nové společnosti na Finančním úřadě ohledně placení daní z příjmu. Právě společnost s ručením omezeným je nejen v ČR a na Slovensku, ale i v jiných částech světa nejoblíbenější formou právnické osoby. K jejímu založení je potřeba také dokladovat zaplacení základního kapitálu, který podle platné právní úpravy může být i v minimální výši jedné koruny. Většina klientů společnosti Company Consulting upřednostňuje koupi Ready made společnosti, u které je základní jmění již splaceno.

Co zahrnuje cena založení

Pokud si zaplatíte založení s.r.o., nebo založení organizační složky v České republice, budou v ceně zahrnuty následující úkony:

  • ověření správnosti názvu společnosti z důvodu vyloučení rizika zaměnitelnosti
  • zastoupení u notáře při vyhotovení notářského zápisu
  • příprava veškerých dokumentů potřebných k zápisu do Obchodního rejstříku
  • zastoupení na živnostenském úřadu při vyřizování povolení a koncesních listin
  • podání návrhu na zápis společnosti do Obchodního rejstříku
  • registrace na příslušném daňovém úřadu.

Jak dlouhou vše trvá?

Celý proces založení společnosti s ručením omezeným trvá díky společnosti Company Consulting přibližně 14 – 20 pracovních dnů. Po tuto dobu se můžete věnovat přípravě na podnikání, navazování obchodních kontaktů a shánění pracovníků.