Zástava nebo výkup luxusních hodinek

Dostat se do finančních problémů není ničím neobvyklým. Pokud potřebujete peníze v hotovosti co nejrychleji, můžete využít například služeb zastaváren, ve kterých můžete zastavit jakoukoliv trochu cennější věc. Máte-li luxusní hodinky, pak je můžete zastavit u společnosti Zástava hodinek.cz, která má své kanceláře na několika místech v Praze, ale také pobočky v několika českých a moravských městech.

Čím se liší od ostatních zastaváren?

Vedle toho, bere do zástavy nebo vykupuje pouze luxusní hodinky, je to především bezpečnost a diskrétnost. S každým zákazníkem jedná zastavárna hodinky v příjemném a útulném prostředí naprosto diskrétně. Jednání vedou skuteční odborníci, kteří se zákazníkem projednají podmínky zástavy hodinek a podle výše jejich ocenění pak stanoví nejvyšší možnou cenu. Za tu pak může zákazník své luxusní hodinky buď poskytnout do zástavy, nebo je nabídnout k výkupu za peníze v hotovosti, které mu budou ihned vyplaceny.

Záruka bezpečnosti

O své luxusní hodinky nemusíte mít žádnou starost, neboť jejich bezpečnost garantuje Zástava hodinek.cz tím, že zastavené hodinky ukládá do bankovního trezoru. Tím se tato zastavárna hodinek diametrálně liší od běžných pouličních zastaváren, jak je znáte z celé řady českých i moravských měst. Zástava hodinek.cz se specializuje pouze na luxusní pánské a dámské hodinky a každému klientovi zaručuje bezpečnou, rychlou a solventní zástavu hodinek.

Které značky hodinek lze zastavit?

Především se zastavárna zaměřuje na luxusní náramkové hodinky osvědčených hodinářských značek, které uznává celý svět. Mohou to být hodinky Rolex, Omega, Breitling, Zenith, Hublot, Tissot, Corum a další exkluzivní značky. Peníze v hotovosti můžete okamžitě získat nejen zastavením svých hodinek. Společnost Zástava hodinek.cz totiž provádí také výkup hodinek, které poté prodává formou bazaru. Výkup hodinek a jejich následný prodej je prováděn na té nejvyšší úrovni. Zájemci o použité luxusní hodinky mohou získat za přijatelnou cenu hodinky renomovaných značek.