Máte doma notebook, který vás začal z ničeho nic zlobit? Nezapíná se, nereaguje nebo se rozbila část jeho hardwaru? Není váš počítač již v záruční době? Pokud jste si na na všechny otázky odpověděli ano, budete potřebovat kvalitní pomoc, která vám notebook opraví.

Nejčastější závady

Mezi nejčastější závady spojené s notebookem patří to, že nejde zapnout, nereaguje, zapne se, ale obraz se nezobrazí, přestane fungovat klávesnice, opotřebí se panty, rozbije se LCD či se notebook často zasekává, přehřívá se a hlasitě hučí. Pokud se některá ze zmíněných závad týká i vašeho notebooku, nezoufejte. Vše se dá opravit a i vylomené panty se stanou minulostí.

Kdo mi s opravou pomůže?

Pokud se u vašeho notebooku objevila některá závada, neváhejte kontaktovat rgservice.cz, který se specializuje na opravy notebooků. Jedná se o odborníky v oboru, kteří se snaží o férové jednání se zákazníky. Například většina servisů nabízí při závadách základní desky desku celou, v tomto případě vám však vymění jen vadné součástky na původní desce, díky čemuž vás oprava vyjde mnohem levněji. Navíc diagnostika i stanovení ceny probíhá zcela zdarma. Je jen na vás, zda si necháte notebook následně za uvedenou cenu opravit.

Jak postupovat?

Při poruše notebooku máte na výběr ze tří možností, buď si objednáte svoz online. Ten představuje nejpohodlnější způsob doručení do servisu. Svoz si objednáte online a cena přepravy do servisu a zpět činí 240 Kč. Druhou možností je osobní doručení na provozovnu, která se nachází v Třinci. Třetí možností je doručení vlastní dopravou, tedy zaslat notebook poštou.

Oprava snadno a rychle

Oprava notebooku nikdy nebyla jednodušší. Online si objednáte opravu notebooku a svoz. Balík si vyzvedne kurýr a přepraví notebook do servisu. Zde bude provedena diagnostika a před opravou vám bude sdělena cenová nabídka. V případě vašeho souhlasu bude notebook opraven.