Nestihli jste si letos vybrat letní dovolenou a rádi byste si dopřáli alespoň prodloužený víkend mimo domov? Za skvělými zážitky nemusíte jezdit stovky kilometrů. Stačí se porozhlédnout kolem sebe a nechat se inspirovat buď osvědčenými tipy Vašich známých, nebo si vybrat na internetovém portále Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz/zazitkove-pobyty/.

Kam za odpočinkem na poslední chvíli?

Wellness pobyty od společnosti Allegria jsou tím pravým, po čem prahne každý, kdo si chce odpočinout od každodenního pracovního shonu a nejrůznějších každodenních povinností. Alespoň na část týden tak budete moci nechat ležet na stole nedodělané pracovní záležitosti a nechat péči o domácnost na někom jiném. Na prodloužený víkend můžete vyrazit s Vaší drahou polovičkou nebo s dobrou kamarádkou. Romantickým pobytem pro dva můžete mile překvapit Vašeho partnera a současně mu nedat žádnou příležitost k odmítnutí odpočinku ve dvou. Společně se tak necháte hýčkat nejrůznějšími wellness službami. Mnohé romantické pobyty pro dva poskytují pobyt na svěžím vzduchu v některých z pohoří České republiky. Krkonoše či Jeseníky nejsou sice Alpy, ale nudit se rozhodně nebudete ani zde. K neodolatelným romantickým pobytům ve dvou v českých a moravských horách se řadí například pobyt ve čtyřhvězdičkovém hotelu Vista na Dolní Moravě či wellness víkend v Jizerských horách. Lázeňský pobyt v jedněch z nejhezčích lázeňských měst v Evropě si užijete v Luhačovicích v Augustianu. Ruku v ruce se společně budete procházet po luhačovických kolonádách a i k léčebným pramenům.

Nechejte se hýčkat wellness službami

V portfoliu Firmy na zážitky však najdete také wellness pro dva na jeden den. Jako princezna si budete připadat během detoxikačního zábalu, Thai Paradise rituálu či odpočinku v pivních lázních. Vaše pokožka se bude cítit jako znovuzrozená po cukrovém peelingu s čokoládovou procedurou v Jindřichově Hradci.