Vidíte všude okolo sebe lidi, kteří hledí do mobilních telefonů? Ať už to je v autobusech, vlacích, tramvajích, na přechodech, při chůzi, v obchodech, čekárnách nebo třeba i v restauracích. Někdo je mobilem a světem sociálních sítí pohlcen víc, než by bylo zdrávo. Mobil je potřebnou věcí a pro spoustu lidí jde o takovou malou přenosnou kancelář. Než s sebou brát všude těžký a nepraktický notebook, malý mobil, který se vejde do kapsy nebo do tašky je lehký, skladný a plní funkci několika přístrojů v jednom. S mobilním telefonem a internetem v mobilu dnes uděláte opravdu mnoho věcí.

Nákupy během cesty do práce

Nakupování přes internet je moderní, lidé se stále víc a víc pouštějí do těchto nákupů a mnohdy ušetří opravdu hezké peníze. Kromě jiného jim zboží přivezou někdy až domů, v dobu, kdy chtějí oni sami. Na vrácení mají čas, vše doma prozkouší a co se nehodí, mohou poslat zpátky. Z toho důvody se firmy stále častěji přiklánějí k aplikacím, které umožní nákupy i přes mobil. Aplikace pro eshop jsou jednoduché, čitelné a lidé si mohou nakoupit třeba při čekání na tramvaj nebo ve vlaku či v dopravní koloně. Jednoduše, bez větších problémů!

Když nemáte mobilní aplikaci

Není nic jednoduššího než si ji nechat vytvořit na míru a přiblížit se tak svým zákazníkům a klientům. Mobilní aplikace mohou takřka všechno – od nákupů, přes hry, měřiče dechu, tepu, spánku a další. Máte-li svůj e-shop a chcete k němu něco navíc, pak je tvorba mobilních aplikací správným krokem a směrem. Jejich služby jsou plně kvalitní, dostupné. Navíc nyní probíhá akce! BABA Tumise s.r.o. do konce roku poskytuje předprodej a v něm získáte obě aplikace v jedné ceně, kredit v hodnotě 5000 ,- na reklamu google play (50-100 uživatelů) a provoz API a aktualizace na celý rok v hodnotě 5000,-. To vše za částku dvaceti tisíc bez DPH. Jiné firmy za podobné služby berou až šestkrát tolik!