Význam sloganu „čistota je půl zdraví“ můžete naplňovat nejen ve své domácnosti, ale i na pracovišti. V případě velice frekventovaných míst by ovšem běžné vysavače nestačily. Platí to pro průmyslové provozy, dílny či prostorné kanceláře, ale především pro školy a nemocnice, kde je kladen velký důraz na absolutní čistotu. Na úklid těchto prostor je pochopitelně třeba použít mnohem výkonnější průmyslové a dílenské vysavače. Bez těchto výkonných pomocníků se neobejdou ani drobní řemeslníci, ale mohou jejich výkonu mohou využít i běžní kutilové při úklidu své domácí dílny nebo garáže.

Nabídka průmyslových vysavačů

Prodejna Svářečky-obchod.cz nabízí průmyslové vysavače na mokré i suché vysávání. Dobře se s nimi manipuluje díky velkým kolečkům a kvalitní konstrukci. Práci s nimi zvládnou snadno i slabší ženy. V sortimentu obchodu si můžete vybrat z několika typů, a to jak průmyslové vysavače menších kapacit, které jsou určeny na úklid domácností, garáží či malých dílen, tak výkonné vysavače pro průmyslové provozy a jiné velké prostory. Dílenské vysavače jsou konstruovány na suché vysávání, ale některé typy lze použít i na mokré vysávání.

Příslušenství

Obchod nabízí ke každému typu průmyslového vysavače široké spektrum příslušenství. Spolu s vysavačem si můžete koupit například příslušné filtry, sáčky do vysavačů, sací hubice a řadu dalších užitečných pomůcek. Zkušení prodavači vám ochotně poradí nejen pří výběru stroje, ale i v případě různých možností placení.

Speciální vysavače

Novinkou jsou vysavače značky Cleancraft určené k nasávání kapalin. Oleje, chemikálie a jiné kapaliny lze vysávat díky speciálním filtrům. Dalším typem je vysavač wetCAT, kterým lze vysávat nejen kapaliny, ale i třísky či jiné pevné částice. Pro údržbu kamen, krbů, zahradních grilů, komínů a kouřovodů je určen vysavač na sání popela.

Podlahové mycí stroje

Jsou vhodné do průmyslových provozů, prodejen a dílen, kde usnadňují úklidové práce. Na výběr jsou jak mycí stroje ručně vedené, tak mycí stroje pro sedící obsluhu. Jejich pohon obstarává kvalitní baterie, kterou lze dobíjet i z běžných elektrických zásuvek.