V celé škále oborů je potřeba dělat rezervace. Maséři, kadeřnice, půjčovny aut, lékaři, pronajímatelé prostorů a mnoho dalších podnikatelů a firem se neobejde bez tlustého diáře, kam zaznamenává rezervace. Je v tom velký chaos a je potřeba být neustále na telefonu. Tento způsob rezervací je velmi nepřehledný, časově náročný a dokáže ho značně narušit třeba i to, když si vezmete dovolenou nebo jste nemocní. Zapomeňte na tento zastaralý způsob a obstarejte si moderní online rezervační systém Sdiary.cz.

Proč se vyplatí využívat Sdiary.cz?

Jde v podstatě o diář, který budete mít online, bude viditelný pro všechny vaše zákazníky, kteří se mohou sami objednat. Už vám nemusí kvůli každé objednávce volat, v online systému uvidí, které termíny jsou obsazené, kdy máte volno i pauzu na oběd. Na Sdiary.cz si může online rezervační systém založit kdokoliv a pokud si ho chcete jen vyzkoušet, tak můžete, máte ho na 30 zní zcela zdarma. Můžete si vybrat, jestli se u vás může rezervovat kdokoliv nebo jen ti, kteří budou vašimi klienty.

Po rezervaci může přijít klientovi SMS nebo email o potvrzení rezervace, text této potvrzovací zprávy si můžete upravit podle potřeby. Rezervační systém si můžete snadno vložit přímo na váš web, na Sdiary.cz vám bude vygenerován HTML kód, který jen vložíte na web. Vložit vám ho může zdarma na web i podpora, následně bude na vašem webu tlačítko, které všechny zákazníky dostane právě na online rezervační systém. Tento systém bude přehledný pro vás i pro vaše zákazníky, automatické rezervace vám ušetří obrovské množství času a vaší práci i zpřehlední. Pokud nabízíte více služeb, u kterých potřebujete rezervační systém, můžete si v diáři nastavit více účtů pro objednávání služeb. Vy sami budete o všech rezervacích informováni jak v diáři, tak i pomocí mailu nebo SMS. Žijeme v 21. století a je nejvyšší čas dát rezervacím novou podobu, více informací najdete přímo na Sdiary.cz.