Blíží se výročí založení Vaší firmy a rádi byste tuto událost pompézně oslavili? Nechejte si s výběrem zábavy poradit od Firmy na zážitky. Společně jistě vyberete takovou zábavu, která bude odpovídat přesně Vašemu stylu.

Jak oslavit výročí založení firemní společnosti?

Firemní večírky jsou jednou z mála událostí, na kterou se zaměstnanci skutečně těší. Proč taky ne? Bude je čekat den volna, kdy se mohou seznámit s kolegy z jiné kanceláře nebo pracovního oddělení. Společně si tak budou moci popovídat, co je kde nového. Možná najdou i společné zájmy a stanou se z nich noví přátelé. Jiní přijdou zkrátka už jen pro to, že si budou chtít pořádně užít firemní večírek. Aby byl večírek skutečně stylový, je potřeba zvolit takovou zábavu, která bude bavit pokud možno všechny zúčastněné. Pryč jsou naštěstí doby, kdy zábavu na večírcích tvořili kouzelnická představení nebo vystoupení dechových hudebních skupin. Dnešní zábavě na večírcích vévodí nezapomenutelné zážitky.

Dárky k Vánocům nejen pro muže

Ve firmě, kterou tvoří převážná mužská část populace, jistě nezkazíte nic tím, když zvolíte jako zpestření firemního večírku například jízdu ve formuli F4, jednodenní kurz lezení nebo možnost stát se bagristou. Mnohým z Vašich podřízených se tak může splnit jejich dávný dětský sen. Jiní poznají kouzlo dech beroucích zážitků. Bonusem bude vyplavení adrenalinu a nabrání nové energie. Odměnou za takovéto zážitky vám všem budou krásné vzpomínky. Možná jim tyto zážitky dají také inspiraci na vánoční dárky pro jejich nejbližší. Již nyní totiž na webovém portále Firmy na zážitky najdete bohatou škálu tipů na vánoční dárky, jak pro muže, tak ženy. Letošní Vánoce se ponesou ve stylu „daruj zážitek“. Portfolio si můžete prohlédnout zde www.firmanazazitky.cz/darky-k-vanocum/. Dárky v podobě zážitků začínají pomalu ale jistě vytlačovat tradiční hmotné dárky. V dnešní uspěchané době všichni více ocení, když mohou svůj volný čas prožít na plno. Právě to jím dárky od společnosti Allegria umožňují.