Pořiďte si novou dodávku a rozjeďte své podnikání naplno

U většiny oborů v podnikání se bez automobilu neobejdete. Nová dodávka je chytrou investicí hned z několika důvodů. Některými z nich je dojem na potencionální zákazníky, bezpečnost a pohodlí řidičů, sníží se spotřeba paliva. Tím však seznam ani zdaleka nekončí.

Získáte přístup k lepšímu nákladovému prostoru

Výrobci rok od roku pracují na zlepšení přepravního prostoru ve svých dodávkách, od drobných změn v designu karoserie až po přidání více (nebo lépe uspořádaných) pevných bodů pro zajištění obsahu. I ten samý model mohl od posledního upgradu projít třemi nebo více zásadními technickými vylepšeními.

Na několik let máte klid

Provoz vozidel stojí peníze, ale těch prvních pár let je nejlepším obdobím – vše pokrývá záruka výrobce.

Nová vozidla tráví méně času v garáži, ať už jde o pravidelnou údržbu nebo drahé opravy opotřebovaných součást. Pořízení nové dodávky znamená minimálně čtyři roky bezproblémového vlastnictví – nepotřebujete ani STK.

Můžete dodávku využít k reklamním účelům

Je neuvěřitelné, jaký dopad má reklama na vaši firmu na boku vaší dodávky. Je to reklama, která se zaplatí pouze jednou, pro vás funguje každý den v roce. Průměrnou dodávku vidí 2 000 lidí denně – to je hodně expozice na tak malou investici.

Při určování vašeho značení se nezapomeňte ujistit, že vaše kontaktní údaje jsou aktuální a čitelné – zejména adresy webových stránek, které si při jízdě kolem pamatujete snadněji než telefonní čísla nebo e-mailové adresy. Valnik s plachtou do 3 5t lze k reklamě také využít.

Sjednoťte své dodávky

Pokud potřebujete více než jednu dodávku, modernizace všech vašich stávajících vozidel na inteligentní nový jednotný vozový park vás může postavit na novou úroveň profesionality,  nejen se snadno viditelnou projekcí obchodního úspěchu, ale také využitím nižších nákladů.