Vizitky jsou dnes naprostou samozřejmou součástí marketingu všech firem, ale používají je i drobní řemeslníci. Na malém kousku kvalitního papíru jsou totiž uvedeny základní informace o firmě či podnikateli, to znamená jméno či název firmy, adresa a kontaktní spojení. Výrobu vizitek zajišťuje služba Printuj.cz, kde si můžete objednat vizitku, kterou můžete mít do 24 hodin. Její podobu, provedení a design si můžete vybrat z katalogu, kde jsou již připravené návrhy. Druhou variantou je unikátní možnost, jak využít svou vlastní kreativitu a fantazii. Sami si totiž můžete vymyslet a navrhnou, jak bude vaše vizitka vypadat. Její podobu nahrajete do webových stránek Printuj.cz a odešlete.

Výroba vizitek

Pro výrobu firemních i soukromých vizitek je používán brilantně bílý, pevný a odolný papír. Zákazník si může vybrat mezi lesklou a matovou povrchovou úpravou. Úžasně jasné jsou barvy písma a celkové provedení vizitek má vysokou profesionální úroveň.

Další nabídka služeb

Kdo si potrpí na luxusní vzhled své vizitky, má možnost objednat si metodu laminace. Vedle výroby vizitek je v nabídce také sjednocování designu šablon. Díky této službě si můžete nechat vytvořit stejné hlavičkové papíry s vlastním logem. Kvalitní hlavičkové papíry můžete pak používat nejen při běžné obchodní korespondenci, ale i v ostatním formálním i neformálním styku s veřejností či s úřady. Dalším sortimentem jsou firemní kalendáře nebo další firemní tiskopisy. V neposlední řadě jsou v nabídce Printuj.cz také propagační předměty, jejichž zhotovení si můžete objednat třeba i na základě vlastního návrhu.

Jaký je záměr firmy Print online?

V první řadě se snaží vycházet maximálně vstříc všem zákazníkům. Patří k tomu i nabídka, aby se každý pokusil uplatnit svou fantazii a navrhnout tisk vizitek online podle svých vlastních představ. To konkrétně znamená, že si můžete navrhnout a následně realizovat vlastní podobu vizitek. Velkou výhodou této služby je, že navrhovatel se nemusí ohlížet na pracovní dobu pracovníků Print online, jelikož tisk vizitek online funguje skutečně nepřetržitě.