Hledáte způsob, jak rozšířit služby v pneuservisu? Dopřejte klientům komfort mytí aut v automyčce BKF CarWash během jejich návštěvy a uvidíte, jak se k Vám budou rádi vracet.

Pohodové mytí v automyčce od BKF CarWash

Modulární mycí boxy byly navrženy tak, aby odpovídaly potřebám mytí aut v menších až středně velkých obcích. Nachází uplatnění u venkovských provozoven či provozoven u prodejen. Automyčky BKF CarWash bývají postaveny také u čerpacích stanic a stanic technické kontroly. Bezkontaktní myčky získávají na čím dál větší oblibě a jsou jedním z parametrů, jak se stát úspěšnými ve svém oboru. Koupí mycího modulu BKF CarWash získáte plně vybavenou ocelovou konstrukci se střechou dle projektu této firmy. Automyčka disponuje pěti základními mycími programy a jedním bonusovým programem. Více informací o jednotlivých mycích programech se dovíte zde bkfcarwash.cz.

Programy se postarají o předmytí vozidla za pomocí změkčené a demineralizované vody společně s chemickým prostředkem. K dalším mycím programům patří základní mytí, oplach zbytků nečistot, voskování i závěrečný oplach. Na závěr můžete využít volitelný program určený postřiku ráfků. Díky němu se odstraní nánosy a usazeniny z brzdových čelistí.

Výhody plynoucí z používání automyčky BKF CarWash

Myčka aut BKF CarWash přináší výhody, jak majitelům, tak jejich uživatelům. Firma BKF CarWash disponuje jednou z nejkomplexnějších nabídek platebního systému pro platby za mytí vozidel. Zatímco u jiných provozovatelů této služby musíte hledat po kapsách drobné za zaplacení, společnost BKF CarWash se dala západním směrem a umožňuje zákazníkům platit bezhotovostně. Majitelé služebních vozů mohou čerpat bonusy také z BKF věrnostního programu.