Reklamní letáky a plakáty jsou dnes nedílnou součástí marketingu firem, které vyrábějí produkty nebo poskytují služby. Rostoucí konkurence na trhu je nutí propagovat svou značku a jméno. Vysokou kvalitu, výtvarnou hodnotu a skvělý design garantuje všem zákazníkům Abc tiskárna.

Levný tisk propagačních letáků

Abc tiskárna nabízí jedinečnou službu, kterou je výroba letáků, kterou si může každý zákazník zadat online prostřednictvím portálu tiskárny. Tisk kvalitních letáků se provádí přímo na základě požadavků zákazníka. Leták je tak vyhotoven prakticky na míru podle vašich požadavků. Výsledkem je vždy vysoce kvalitní a plně barevný leták, který vystihuje značku zákazníka a je plně v souladu s moderními požadavky na výtvarnou stránku a celkový design. Výhodou pro zákazníky je neuvěřitelně nízká cena již od malého nákladu. Pokud má někdo zájem o větší formát letáku či netradiční provedení, může navštívit firemní sekci Plakáty, kde jsou k dispozici zkušení grafici.

Tisk plakátů

Plakáty jsou vyráběny na míru již od jednoho kusu. Plakáty se vyznačují kvalitním designem a nízkou cenou. Tisk plakátů využívají zejména kulturní centra, kluby, organizátoři sportovních utkání, festivalů, či jiných kulturních akcí, nebo i reklamní agentury. Plakáty jsou úzce spojeny s výrobou letáků. Kvalitu tisku garantuje Abc tiskárna díky využívání moderní ofsetové a digitální technologie. Vedle kvality je další předností služeb tiskárny také rychlost dodání, která je standardně do 48 hodin. Velikost plakátů a kvalitu papíru tiskárna flexibilně přizpůsobuje potřebám zákazníka. V poslední době se těší velké oblibě velké formáty A2 a A0, které zaujmou na první pohled každého.

Skládané letáky

Tzv. skládačky, čili skládané letáky jsou dobrým reklamním nosičem, který má svou osobitost oproti normálním letákům. Tyto letáky se vyrábějí s dvěma lomy, z kvalitních materiálů a přestože je na jejich výrobu nutné vynaložit více práce, jsou prodávány za nízké ceny. Materiálem pro skládané letáky je lesklý i matný papír různé gramáže. Nejžádanější je křídový papír 135g. Lomy letáků jsou precizně zpracované tak, aby nedošlo k poškození tisku ani soudržnosti papíru.